بایدن وقفه بخشش وام دانشجویی را تا ژوئن 2023 تمدید کرد

این تمدید متعلق به دولت بایدن خواهد بود ششم از زمان تصدی پست (به ما اعتماد کنید، ما شمارش را حفظ کرده ایم)، و نهم از آنجایی که مهلت قانونی اولیه وام دانشجویی فدرال از طریق قانون CARES در سال 2020 تصویب شد.

این مقاله برای اولین بار در ووگ نوجوانان.


منبع

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

چه شگفتی کامل و مطلق! رئیس جمهور بایدن اعلام کرد در روز سه‌شنبه، که توقف پرداخت وام دانشجویی از مهلت قبلی آن یعنی 30 دسامبر 2022 تا 30 ژوئن 2023 تمدید خواهد شد. به گفته رئیس‌جمهور، شش ماه تخفیف موقت اضافی در نظر گرفته شده است تا «به دادگاه عالی وقت بدهد. پرونده را بشنوید [for student debt forgiveness] در دوره فعلی خود.»

محتوای توییتر

طرح کاهش بدهی دانشجویان پرزیدنت بایدن پس از اعلام آن در ماه اوت با انبوهی از دعاوی قضایی مواجه شد که بسیاری از آنها کوتاه مدت و در نهایت رد شدند. دو شکایت – یکی از دادستان‌های کل شش ایالت تحت رهبری جمهوری‌خواهان، و دومی به نمایندگی از دو شاکی که ادعا می‌کردند صلاحیت‌های این طرح به آنها آسیب رسانده است – منجر به صدور احکامی علیه وزارت آموزش شد. متعاقباً، وزارت آموزش درخواست کاهش بدهی دانش‌آموزان فدرال را از وب‌سایت خود حذف کرد و در رسیدگی به درخواست‌هایی که تاکنون دریافت کرده‌اند، در حالی که قانونی بودن طرح رئیس‌جمهور در دادگاه تصمیم‌گیری می‌شود، متوقف شد.