بانو سوزان هوسی پس از اتهام نژادپرستی با نگوزی فولانی ملاقات کرد — عکس

می دانید چه می گویند: همه چیز خوب است که با یک بیانیه عمومی مشترک و یک عملیات عکس سخت به پایان می رسد.


منبع خوشبختانه، به نظر می رسد این همان چیزی است که فولانی از ابتدا به آن امیدوار بود. در مصاحبه اش با ایندیپندنت، او گفت: “این یک سالخورده است و این بهانه ای نیست، اما من به این فکر می کنم که چرا ما کاری متفاوت انجام ندهیم، مثلا او را بالا بکشیم، دوباره آموزش دهیم، او را پایین بیاوریم، او را از حضور در نقش های عمومی باز داریم؟”

کاخ به سرعت به این اتهام نژادپرستی که از سارابطه‌ها نشأت نمی‌گیرد، پاسخ داد و بیانیه‌ای منتشر کرد که تحقیقات در این مورد را اعلام کرد و لیدی سوزان استعفا داد. در این مورد، اظهارنظرهای غیرقابل قبول و عمیقاً تاسف بار شده است. ما در این مورد با نگوزی فولانی تماس گرفته‌ایم و از او دعوت می‌کنیم تا در صورت تمایل در مورد تمام عناصر تجربه‌اش به صورت حضوری صحبت کند.» به نظر می رسد که فولانی – که در توییتر و در مصاحبه هایش گفته است که علاقه کمتری به توهین شخصی به هاسی دارد تا پرداختن به نژادپرستی نهادی – این دعوت را پذیرفت.

صورتحسابکه به طور مشترک به کاخ باکینگهام و فولانی نسبت داده می‌شود، می‌گوید جلسه «پر از گرما و درک» بود و بانو سوزان عذرخواهی کرد و متعهد شد که برای آموزش خود در مورد «حساسیت‌های موجود» بیشتر تلاش کند. در این بیانیه همچنین قول داده شد که کاخ برای گسترش «برنامه‌های آموزشی» خود و آموختن از سیستاس اسپیس اقدامات بیشتری انجام دهد.