بالنسیاگا به دلیل انتشار عکس‌هایی از کودکانی که خرس‌های عروسکی «اسارت» دارند، با واکنش‌های شدید مواجه شده است

توییتر تفسیری توسط «خوانندگان» به پست شو اضافه کرد و تأیید کرد که این سند «شامل گزیده‌ای از رأی دادگاه عالی ایالات متحده در ایالات متحده علیه ویلیامز است که بخشی از قانون فدرال پورنوگرافی کودکان را تأیید می‌کند».

Balenciaga با واکنش شدیدی نسبت به آخرین کمپین تبلیغاتی لباس کودکان خود مواجه شده است.

یه عکس دیگه در وب سایت Balenciaga گزارش شده است که یک سند دادگاه مربوط به قوانین پورنوگرافی کودکان را نشان می دهد. طبق اخبار ABC7، سند مورد بحث “مجدداً بر قانون اساسی The Protect ACT تاکید می کند، که تصاویر جنسی صریح از کودکان را غیرقانونی می کند، حتی اگر این محتوا توسط برخی به عنوان محتوای غیراخلاقی جنسی یا پورنوگرافیک تلقی نشود.”

بالنسیاگا دیگر حساب توییتر ندارد اما علیرغم واکنش‌ها به پست‌های خود در اینستاگرام ادامه می‌دهد. آخرین پست اینستاگرام این برند مملو از نظراتی مانند “اشکرافت در برابر ائتلاف آزادی بیان” بود که یک پرونده دادگاه عالی در رابطه با قانون پیشگیری از هرزه‌نگاری کودکان در سال 1996 است. نظرات در مورد پست از آن زمان محدود شده است.


منبع

روز بعد، یک حساب کاربری تأیید شده با بیش از نیم میلیون دنبال کننده توجه بیشتری را به تبلیغات جلب کرد. “برند “Balenciaga” اخیراً عکس جالبی را برای محصولات جدید خود انجام داده است که شامل یک سند دادگاه بسیار پنهان در مورد “پورن مجازی کودک” است.” @shoeonhead توییت کرد در 20 نوامبر. “چیزهای عادی.”

این برند مد اسپانیایی که اخیراً به دلیل قطع رابطه با کانیه وست به دلیل اظهارات یهودستیزانه او خبرساز شده بود، اکنون به دلایل اشتباه در فضای مجازی منتشر شده است. کاربران شبکه‌های اجتماعی از عکس‌برداری اخیری که در آن کودکانی با خرس‌های عروسکی با لباس‌های چرمی و گروه‌های تور ماهی در حال ژست گرفتن هستند، ناراحت هستند. در 19 نوامبر، یکی از کاربران توییتر تصاویری از عکاسی را به اشتراک گذاشت، نوشتن“بالنسیاگا با استفاده از عکس‌های دختربچه‌هایی که با خرس‌های عروسکی با لباس‌های اسارت در وب‌سایت خود بازی می‌کنند. دوست داشتني.”