بافته های مخفی شکل در سال 2023


در چند سال گذشته، ما به اندازه کافی خوش شانس بوده ایم که برخی از بهترین و درخشان ترین صنعت مو را داشته باشیم. بند بالا و مهارت های حماسی خود را به نمایش بگذارند. از میکرو و لاک گرفته تا نان و دم اسبی، اگر سبک محافظ است، این بافتنی ها آن را روی قفل دارند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم با چند رقابت دوستانه، سهم را بالا ببریم. بله، این اولین نمایش جهانی سریال Battle of the Braids ما است، جایی که ما از دو استایلیست سطح بالا دعوت می کنیم تا با یک ظاهر یکسان، آن را به دوئل بکشند.

در اپیزود امروز، با دو ساعت شبانه روزی، آرایشگر مستقر در واشنگتن دی سی را مامور کردیم کامیل کرونز و استایلیست اهل تگزاس لوتاشا استاr با یک سبک بافتن بخیه ای که در حال حاضر رایج است: اشکال پنهان. ظاهر نهایی آنها توسط یک و تنها ملکه بخیه زدن Stasha Harris مورد قضاوت قرار گرفت و رقابت بدون شات مستقیم بود. Stasha مطمئن شد که یک توپ منحنی پرتاب می کند تا این استایلیست ها را روی انگشتان خود نگه دارد. اپیزود کامل را تماشا کنید تا ببینید کدام قیطان از آن بیرون آمد.

آیا ظاهری که در نبرد امروز به چشم می خورد را احساس می کنید؟ در اینجا نکاتی وجود دارد که اگر تصمیم دارید خودتان آنها را امتحان کنید باید به خاطر داشته باشید.

1. کنترل لبه فقط برای موهای نوزاد نیست. شکل‌های بافته شده به دقت جداسازی سطح بعدی نیاز دارند، و در حالی که یک شانه دم موش فلزی کمک می‌کند، استفاده از محصول کنترل لبه (مانند یکی از گزینه‌های با رتبه بالا در زیر) در بین قطعات شما واقعاً این تعریف اضافی را به شما می‌دهد.

این خمیر کنترل لبه صاف

Go Sleek Hair Edge Paste
Go Sleek Hair Edge Paste
اعتبار: به موهای براق بروید

این ژل کنترل لبه بدون چربی

لبه های ابریشم Ampro Pro Styl Shine 'n Jam
لبه های ابریشم Ampro Pro Styl Shine ‘n Jam

اکنون 17 درصد تخفیف

اعتبار: تصویر حسن نیت

این ژل کنترل لبه با ماندگاری طولانی

حراج

ژل حالت دهنده Hicks Total Transformations Edges

ژل حالت دهنده Hicks Total Transformations Edges

اکنون 24 درصد تخفیف

اعتبار: تصویر حسن نیت

این ژل کنترل لبه برای Braiders

درخشش و جم انگشت جادویی برای Braiders
درخشش و جم انگشت جادویی برای Braiders
اعتبار: تصویر حسن نیت

2. به پوست سر خود توجه کنید. قیطان‌های بخیه‌ای ممکن است کمی روی پوست سر کشیده شوند، بنابراین بهتر است یک روغن مغذی یا سرم مو را روی پوست سر خود ماساژ دهید تا ناراحتی را به حداقل برسانید و از پوسته پوسته شدن یا خشکی جلوگیری کنید.

3. موس را به بخشی از روال خود تبدیل کنید. قبل از خواب چند پمپ موس را روی قیطان خود صاف کنید. وقتی از خواب بیدار می شوید، با قیطانی هایی روبرو می شوید که کاملاً جدید به نظر می رسند. خواهش میکنم.

4. کاپوت ها BFF شما هستند. همانطور که خیلی آرام استراحت می کنید، اصطکاک و وز شدن مو باید آخرین نگرانی شما باشد. به همین دلیل است که هنگام چرت زدن باید از یک کلاه ابریشمی برای محافظت از استایل خود استفاده کنید.

اشکال پنهان tbu

جهان شهری

میزبانی شده توسط استاشا هریس
Braiders برجسته کامیل کراونز و ستاره لوتاشا
آرایش اشلی جانسون
مدل ها: تایرا مونیک و تیفانی هندریکس
توسعه و کارگردان سریال: تارا اوکانل
مدیر عکاسی و ناظر پست: رابرت مروچکو
فیلمبردار: الکس اسکالی
دستیار دوربین: Jay Aguirre
نویسنده/دستیار تهیه کننده: ولیس ویسنتی
تدوینگر: سینتیا کارانزا
دستیار تدوین: دن مارکز
طراحی گرافیک: جاش واکر
مدیر طراحی: جیجی پنا
کارگردان بازیگر: سابرینا سفران
تهیه کننده خط: پاملا کرکلند
مدیر اجرایی: جیسون ایکلر
تشکر ویژه از موسسه انگشتان جادویی

منبع