بازگشت پادشاه چارلز و کامیلا و همسر ملکه پس از مرگ ملکه الیزابت به کاخ باکینگهام

بازگشت خانواده سلطنتی به کاخ باکینگهام نشان دهنده اولین حضور این زوج در پایتخت کشور در نقش های جدید خود به عنوان پادشاه و همسر سلطنتی است. این زوج حدود ساعت 1:35 بعد از ظهر روز جمعه در RAF Northolt در غرب لندن فرود آمدند، جایی که بیش از 100 نفر برای تماشای ورود پادشاه جدید از آنها استقبال کردند. ایندیپندنت. سپس او و کامیلا، که لباس عزا به تن داشتند، در کاروانی متشکل از چهار خودروی سیاه، یک ون سیاه و یک ماشین پلیس، همراهی کردند و در حالی که آنها به سمت خانه به کاخ باکینگهام می رفتند، برای جمعیت دست تکان می دادند.

پادشاه چارلز سوم و همسرش کامیلا، ملکه کنسورت روز جمعه پس از مرگ “مسلمانانه” مادرش ملکه الیزابت در روز پنجشنبه 8 سپتامبر از قلعه باالمورال در اسکاتلند به لندن بازگشتند.

توسط سمیر حسین/WireImage.

هنگامی که پادشاه جدید و همسرش به آنجا رسیدند، لحظه ای را به عزاداری برای ملکه فقید اختصاص دادند و به برخی از گل ها، کارت ها و یادبودهایی که توسط مردم بریتانیا در خارج از کاخ به یادگار مانده بود نگاه کردند. انتظار می‌رود که بعداً امروز، پادشاه چارلز با نخست‌وزیر تازه منصوب شده لیز تراس قبل از ایراد اولین سخنرانی ملی خود به عنوان پادشاه حدود ساعت 6 بعد از ظهر به وقت گرینویچ ملاقات کند. کاخ باکینگهام همچنین اعلام کرد که او در شورای الحاق در ساعت 10 صبح روز شنبه در آپارتمان های ایالتی کاخ سنت جیمز اعلام خواهد شد.

چارلز و کامیلا تنها یک روز پس از عجله به املاک Balmoral ملکه الیزابت در صبح پنجشنبه، پس از ماه‌ها نگرانی فزاینده پیرامون سلامتی او، به خانه بازمی‌گردند. هنگامی که به آنجا رسیدند، تعدادی دیگر از اعضای خانواده، از جمله دو تن از سه خواهر و برادرش، پرنسس آن و پرنس ادوارد، و دو پسر، شاهزاده ویلیام و پرنس هری، به آنها پیوستند. دوک سارابطه در دو سال گذشته در کالیفرنیا زندگی می کند، اما خوشبختانه در آن زمان به همراه همسرش، مگان مارکل، در ویندزور اقامت داشت، زیرا آنها در حال حاضر برای حمایت از چندین موسسه خیریه نزدیک به قلب خود از بریتانیا بازدید می کنند. پادشاه سابق مدتی بود که از آنچه کاخ به عنوان “مشکلات حرکتی اپیزودیک” توصیف می کرد رنج می برد، اما وضعیت سلامتی این پادشاه 96 ساله در روز چهارشنبه 7 سپتامبر با لغو جلسه شورای مجازی مجازی توسط دستیاران به بدترین حالت تبدیل شد. عصر برای سوگند به نخست وزیر جدید.منبع