بازسازی لایو اکشن «پری دریایی کوچولو»: هر آنچه می دانیم

دیزنی این روزها همه چیز در مورد بازسازی لایو اکشن است – نه اینکه ما شکایت کنیم. Beauty and the Beast, Dumbo, The Jungle Book, سیندرلا، علاءالدین، و شیر شاه فقط چند اثر کلاسیک دیزنی هستند که به روز شده اند. پس چه چیزی برای شرکت باقی می ماند تا دوباره تصور کند؟ پری دریایی کوچک، البته. در سال 2016، ددلاین گزارش داد که یک نسخه لایو اکشن از جواهر 1989 در راه است، اما تنها جزئیاتی که می‌دانستیم این بود که لین-مانوئل میراندا روی برخی از موسیقی‌ها کار می‌کرد. اما اکنون ما خیلی بیشتر می دانیم. ادامه مطلب را در زیر بخوانید:

در ابتدا، افراد متنفر در توییتر شروع به استفاده از هشتگ #NotMyAriel کردند تا نارضایتی خود را از یک زن سیاه پوست که نقش آریل را بازی می کند، ابراز کنند. اما چندین نفر از بیلی دفاع کردند، از جمله جودی بنسون، بازیگری که صداپیشگی آریل در فیلم اصلی را بر عهده داشت. پری دریایی کوچک فیلم

هالی بیلی نقش آریل را بازی می کند. شما احتمالاً او را به عنوان یکی از دو عضو گروه R&B Chloe X Halle می شناسید. مارشال در بیانیه‌ای درباره انتخاب بازیگران بیلی گفت: «پس از یک جستجوی گسترده، کاملاً مشخص شد که هالی دارای ترکیب نادری از روح، قلب، جوانی، معصومیت و جوهر است – به‌علاوه صدای آواز با شکوه – همه ویژگی‌های ذاتی لازم برای بازی در این بازی. نقش نمادین.”

“من فکر می کنم که روح یک شخصیت چیزی است که واقعا مهم است. آنچه شما در یک شخصیت به اندازه قلب و روح آنها روی میز می آورید، چیزی است که واقعاً مهم است.” “و بسته بیرونی -” چون، اجازه دهید با آن روبرو شویم، من واقعاً بسیار پیر هستم – و بنابراین وقتی “بخشی از دنیای تو” را می خوانم، اگر بخواهید من را از نظر نگاه من به بیرون قضاوت کنید. ، ممکن است نحوه تفسیر آهنگ را تغییر دهد. اما اگر چشمان خود را ببندید، همچنان می توانید روح آریل را بشنوید.منبع

هالی بیلی در نمایشگاه D23 EXPO 2022 در 9 سپتامبر 2022.

اریک مک کندلس / گتی ایماژ

این فیلم توسط راب مارشال کارگردانی شده است. او با میراندا کار کرد مری پاپینز بازگشت. از دیگر آثار اقتباسی موسیقایی او می توان به شیکاگو، نه، و بسوی جنگل.

«مهمترین چیز این است که داستان را تعریف کنید. به گزارش comicbook.com، او در کنوانسیون Supercon در فلوریدا گفت: ما به عنوان یک خانواده، فرزندانمان را بزرگ کرده‌ایم، و برای خودمان، چیزی را که در بیرون متفاوت است نمی‌بینیم.