ایوانکا ترامپ در آستانه سومین نامزدی ریاست جمهوری پدرش از سیاست کناره گیری می کند

پیامدهای دوره چهار ساله او به عنوان مشاور ارشد، بیش از یک سال پس از تخلیه این سمت همچنان به دنبال او است. آوریل گذشته از او خواسته شد تا نزدیک به هشت ساعت قبل از کمیته کنگره تحقیق در مورد شورش کاپیتول هیل شهادت دهد – رویدادی که او از نزدیک شاهد آن بود، زیرا بیشتر روز را در دفتر بیضی شکل و با پدرش ملاقات کرده بود. و در میان واژگونی رو در مقابل ویدیک همکلاسی سابق، ایوانکا را متهم کرد که در دبیرستان سقط جنین کرده است. توییت. این ادعا همچنان یک شایعه تایید نشده است، اما با توجه به تاریخچه ایوانکا در لفاظی های طرفدار زندگی، مفهوم آن واضح بود: ریاکاری یک ویژگی ارثی است.

به یاد داشته باشید، ایوانکا یک بار به شوخی گفت که دختر دونالد ترامپ بودن “سخت ترین کار دنیا” است. و فکر می‌کنم باید موافقت کنم، زمانی که شرح «وظیفه» شامل توییت کردن در مورد لوبیا، دفاع از پدرت در برابر اتهامات تجاوز جنسی متعدد، و مجبور به تعطیل کردن خط مد خود در خدمت عطش سیری ناپذیر یک مرد برای قدرت باشد.


منبع

ایوانکا ترامپ در آستانه سومین نامزدی ریاست جمهوری پدرش از سیاست کناره گیری می کند. و صادقانه بگویم، من برای او خوشحالم – نمی توانم محل کار سمی تر از کاخ سفید را در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ تصور کنم. قابل ذکر است که ایوانکا در جلسه حضور نداشت که پدرش سه شنبه شب به طور رسمی نامزدی ریاست جمهوری 2024 خود را در املاک مار-آ-لاگو در پالم بیچ فلوریدا اعلام کرد، علیرغم اینکه تنها 90 دقیقه دورتر در میامی زندگی می کرد.

ایوانکا در بیانیه ای که اندکی پس از سخنرانی پدرش در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد، نوشت: «من پدرم را خیلی دوست دارم. “این بار، من ترجیح می دهم فرزندان خردسالم و زندگی خصوصی که به عنوان یک خانواده ایجاد می کنیم، در اولویت قرار دهم.

او ادامه داد: “من قصد ندارم در سیاست دخالت کنم.” در حالی که من همیشه پدرم را دوست دارم و از آن حمایت خواهم کرد، اما در آینده این کار را در خارج از عرصه سیاسی انجام خواهم داد.

ایوانکا و همسرش جرد کوشنر به طور فزاینده ای از حرفه سیاسی ترامپ و حضورهای عمومی فاصله گرفته اند. با این حال، او ماه گذشته برای یک شام سه ساعته با کیم کارداشیان در بورلی هیلز وقت گذاشت.

یک منبع نزدیک به ایوانکا گفت: “ایوانکا شادترین کسی است که تا به حال بوده است.” مردم. او بر روی سه فرزند خردسالش لیزر متمرکز شده است. او زندگی خود را در میامی همراه با آزادی و حریم خصوصی خود دوست دارد.

این منبع افزود که انتظار نمی رود کوشنر نیز نقشی رسمی در کمپین انتخاباتی آتی ترامپ داشته باشد. در عوض او قصد دارد بر شرکت سهام خصوصی که در سال گذشته تأسیس کرد تمرکز کند.