اینجا زمانی است که قسمت‌های جدید «زندگی جنسی دختران دانشگاهی» منتشر می‌شود

اگر می‌پرسید چگونه می‌توانید آخرین فصل را تنظیم کنید و دقیقاً زمانی که قسمت‌های جدید منتشر می‌شوند، دیگر دنبال این نباشید! ما شما را با همه چیز تحت پوشش قرار داده ایم زندگی جنسی دختران دانشگاهی فصل 2.

کجا می توانم تماشا کنم زندگی جنسی دختران دانشگاهی فصل 2؟

اکنون پخش جریانی

خوشحالم که پرسیدی! پیشاپیش، برنامه *کامل* را برای این فصل، از جمله عناوین اپیزودهای خنده دار جدی پیدا کنید. لذت بردن!

  • فصل 2، قسمت 1: زمستان در راه است – 17 نوامبر
  • فصل 2، قسمت 2: مشکلات فرات – 17 نوامبر
  • فصل 2، قسمت 3: شاه کوتاه — 24 نوامبر
  • فصل 2، قسمت 4: آیا دوست دختر من می شوی؟ – 24 نوامبر
  • فصل 2، قسمت 5: گرفتن عکس – 1 دسامبر
  • فصل 2، قسمت 6: Doppelbanger – 1 دسامبر
  • فصل 2، اپیزود 7: اعتصاب کارگران غذای کالج ارابطه – 8 دسامبر
  • فصل 2، قسمت 8: آخر هفته قبل از فراش 8 دسامبر
  • فصل 2، قسمت 9: رابطه و بسکتبال – 15 دسامبر
  • فصل 2، قسمت 10 (فصل آخر)15 دسامبرمنبع

^عکسی از من در حال آماده شدن برای تماشای فصل 2.

طبق گزارش HBO، فصل 2 سریال زندگی جنسی دختران دانشگاهی در مجموع ده قسمت، هر قسمت با مدت زمان حدودا 30 دقیقه بدون تبلیغات خواهد بود. و از آنجایی که دو قسمت جدید هر هفته منتهی به پایان فصل در 15 دسامبر پخش می‌شود، می‌توانید سریال را در حالی که به تدریج منتشر می‌شود تماشا کنید *یا* ماه آینده کل آن را به طور کامل تماشا کنید. (من شخصا انتخاب خواهم کرد هر دو گزینه ها، lol.)

خوب، من وارد شدم زندگی جنسی برنامه قسمت؟

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

کی، و فقط چند قسمت در فصل 2 وجود دارد؟

رنه رپ، پولین شالامه، آلیا شانل اسکات، آمریت کاور زندگی جنسی دختران دانشگاهی

جسیکا بروکس

“در این فصل اول … واضح است که چیزهای سرگرم کننده زیادی برای آنها اتفاق می افتد، اما [there] واقعاً آزمایشات زیادی است که آنها باید از سر بگذرانند، هر یک از آنها. میندی گفت: «ما می‌خواستیم آن‌ها با مشکلات جدی و آسیب‌زا مواجه شوند و ببینیم چگونه با آن برخورد می‌کنند.» برخورد دهنده درباره قهرمانان نمایش «با قرار دادن آن شخصیت‌ها از طریق زنگ، به ما کمک کرد تا کمی بیشتر به یکدیگر وابسته باشند. آنها واقعاً نمی خواهند. به طور تصادفی به آنها هم اتاقی اختصاص داده می شود و برخی از آنها می گویند: “من نمی خواهم با شما زندگی کنم.” زندگی در دانشگاه برای زنان جوان می‌تواند واقعاً سخت باشد و ما می‌خواستیم همه آن‌ها را نشان دهیم، و نه فقط بخش سرگرم‌کننده و جذاب، بلکه قسمت‌هایی که کمی زشت‌تر بودند، صادقانه بگوییم.»

رسمی است: خانم های کالج ارابطه بالاخره برای فصل دوم بازگشتند! از دیروز، سریال کمدی اعتیادآور میندی کالینگ و جاستین نوبل، زندگی جنسی دختران دانشگاهی، از همان جایی که فصل گذشته تمام شد، ادامه یافت – و بدون کمبود درام برای شخصیت های مورد علاقه ما، بلا، کیمبرلی، ویتنی و لیتون.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

در این فصل، میندی و جاستین مشتاقانه منتظر ادامه این روایت هستند. مجری برنامه در مصاحبه‌ای اخیر گفت: «فقط دیدن اینکه چگونه بازیگران نقش‌ها را تجسم می‌دهند، واقعاً مسیر شخصیت‌ها و اینکه ما آنها را در فصل ۲ پرتاب می‌کنیم، که موقعیت‌های خنده‌دار و خنده‌دار زیادی در راه است، واقعاً مشخص کرده است.»

قسمت‌های جدید سریال قرار است هر پنجشنبه (با نام مستعار روز محبوب من) از HBO Max پخش شود، که با دو قسمت اول که در 17 نوامبر منتشر شد شروع می‌شود. بنابراین، بله، این یعنی در همین ثانیه (!!) شما در واقع می توانید دو قسمت جدید از جدیدترین فصل را تماشا کنید. با این حال، شما هنوز هم نیاز دارید برای ایمن کردن ورود کسی اشتراک سرویس پخش (که از 9.99 دلار در ماه بدون تبلیغات شروع می شود) برای دسترسی به قسمت های سریال. این استریمر همچنین نرخ سالانه 99.99 دلار را همراه با تبلیغات یا دو نرخ بدون افزودن ارائه می دهد: یکی برای 14.99 دلار در ماه و دیگری برای 149.99 دلار در سال. هر چه بیشتر بدانید!