اینجاست که چرا جاستین بیبر در درام تیک تاک هیلی بیبر و سلنا گومز شرکت نکرده است

هیلی و جاستین حالشان خوب است. یک منبع ناشناس گفت: آنها نمی خواهند به طور مستمر با این درام روابط تکراری و جاری در گذشته برخورد کنند. سرگرمی امشب در 14 مارس. «آنها فقط چیزها را روز به روز پیش می برند و نمی خواهند این چیزی باشد که بر آنها تأثیر منفی بگذارد. جاستین می داند که صحبت کردن علنی در مورد آن فقط وضعیت را تشدید می کند و توجه بیشتری را به آن جلب می کند، بنابراین آنها به طور خصوصی از یکدیگر حمایت می کنند.

محتوای اینستاگرام

متاسفم اما… اگر چیزی در جایی بدون رانت زندگی می‌کند، این «درام» زندگی بدون رانت در آگاهی عمومی است، زیرا این افراد هیچ کار رسوائی انجام نداده‌اند که مستحق این همه توجه باشند! زمانی را به یاد دارید که بیلی کروداپ مری لوئیز پارکر باردار را برای کلر دینز ترک کرد؟ به یاد دارید زمانی که جولیا رابرتز نامزدی خود را با کیفر ساترلند سه روز قبل از عروسی آنها با فرار با بهترین مردش لغو کرد؟ ما مستحق یک رسوایی واقعی هستیم، نه مقداری گوشت گاو نازک که احتمالاً فقط یک حقه برای فروش رژگونه باشد. جاستین بیبر درست می گوید: بس است.


منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

جمله ای که هرگز فکر نمی کردم بنویسم: من در این مورد کاملاً تیم جاستین بیبر هستم. در حالی که همسرش و سابقش در شبکه‌های اجتماعی «دشمنی» دارند (به‌طور دقیق‌تر، در حالی که طرفداران مربوطه پست‌های خود و دوستانشان را به دنبال شواهدی دال بر دشمنی جدا می‌کنند)، بیبس ظاهراً لب‌هایش را در این مورد مخفی نگه می‌دارد، و این باعث می‌شود حس کامل

انصافا باهوش استان ها از هر فرصتی برای شعله ور کردن این شعله ها استفاده خواهند کرد. همین چند روز پیش، خواننده کانادایی فندک‌هایی را به مهمانان جشن تولدش اهدا کرد و مردم بلافاصله آن را به عنوان مدرکی در نظر گرفتند که او یا روی سلنا سایه می‌اندازد، یا به نوعی روی هر دو سایه انداخته است. روی هر فندک این عبارت نوشته شده بود: “خیلی ممنونم که به چیزی که فکر می کردم می خواهم نرسیدم.” نظریه ای منتشر شد مبنی بر این که این کلمات به این معنی است که از آنجایی که او نتوانست گومز را بدست آورد، به هیلی رضایت داد. یکی کاربر توییتر نظر داد: “اعتراف به اینکه همسرت دومین انتخاب شما در روز تولد شما بوده، دیوانه کننده است، lmao selena واقعاً در ذهن خود زندگی می کند که اجاره رایگان است.”