ایمان بنسون، ستاره پر سر و صداترین سریال جدید نتفلیکس “باشگاه نیمه شب” را بشناسید

تعداد کمی. اولین موردی که به ذهن می رسد احتمالاً صحنه ای است که ایلانکا متوجه می شود که ترمینال است. من سعی می کردم روشی را برای چیزی که بسیار احساسی است و می خواستم آن را درست انجام دهم، کشف کنم. می خواستم معتبر باشد و عدالت را رعایت کنم. من واقعاً برای فیلمبرداری آن مضطرب و عصبی بودم.

آماندا سیلز. من واقعا او را دوست دارم. من فکر می کنم او درخشان است. من فکر می کنم او خوش بیان، بامزه، تحصیل کرده است. من با او وسواس دارم.

اگر می توانستید نقش رویایی خود را نشان دهید، چه شکلی بود؟

“آیا می توانیم دوست باشیم؟ من خیلی به تو نگاه می کنم و مدت زیادی است که تو را تماشا کرده ام.» اما نه به روش مکنده.

بله، من واقعاً به سیستم مراقبت از خانواده خود علاقه دارم. فکر می‌کنم کارهای زیادی در آنجا باید انجام شود. کارهای زیادی برای انجام دادن در کشور ما وجود دارد – خشونت پلیس، اصلاح زندان…. اما من امیدوارم که جامعه سیاهان را ارتقا دهم. این شماره یک من است.

راحت ترین ترساندن من خیلی راحت میترسم و [costar] آیا فوروکاوا بارها از آن استفاده کرد. ما جایی داشتیم که سر صحنه جمع می شدیم و منتظر می ماندیم، آن هم در این سیاه چادر بزرگ. روی صندلی کارگردانی می‌نشستم، پاهایم کمی آویزان می‌شد و ایا زیر چادر می‌خزد و پاهایم را می‌گرفت، یا در چادری که من نشسته بودم روزنه‌ای پیدا می‌کرد و دستش را می‌چسباند و وحشت می‌کرد. من

بازگشت به کلوب شبانه– صحنه ای بود که در مورد آن اضطراب داشتید یا با وارد شدن به آن احساس چالش کردید؟

اگر در صحنه فیلمبرداری یک فیلم برتر برای شما وجود داشت، آن چه بود؟

Anna Moeslein معاون سردبیر است زرق و برق.
منبع

با پلتفرمی که این نمایش می تواند به شما بدهد، آیا چیزی وجود دارد که بخواهید از آن دفاع کنید؟

آیا چیزی بود که به شما کمک کرد تا به آن مکان برسید؟ یا برای الهام گرفتن چیزی تماشا کردید یا خواندید؟

وقتی در کودکی هر یکشنبه با پدرتان به سینما می رفتید، آیا فیلمی داشتید که به آن وسواس خاصی داشتید؟

اگر بخواهید با او ملاقات کنید چه می گویید؟ من احساس می کنم که شما آن را نشان داده اید و این اتفاق خواهد افتاد.

من می خواهم نقش کسی را بازی کنم که کاملاً دیوانه و دیوانه شده است. احساس می کنم آن قسمت از وجودم باید بیرون بیاید. من لزوماً نمی توانم دلیل و چگونگی را تصور کنم، اما کسی که دیوانه شده است.

نه، به این فکر کردم که در آن موقعیت چه احساسی خواهم داشت. مادرم سرطان تیروئید داشت، بنابراین این نیز راهی برای احترام به او از طریق آن بود.

بله، من وسواس داشتم آکوامارین، فیلم پری دریایی. من هم به این موضوع وسواس داشتم—این فیلم انیمیشنی وجود دارد، خیلی تصادفی است و مطمئنم هیچکس تا به حال در مورد آن چیزی نشنیده است. دوگال. خیلی عجیبه من در این مورد وسواس داشتم. من آن را روی آی پاد کوچکم داشتم و هر شب آن را تماشا می کردم.

آیا بازیگری هست که همیشه دوست داشته باشی؟