اکنون چه اتفاقی برای کورگیس ملکه الیزابت می افتد؟

از آنجایی که همه ما در این مرحله سرمایه‌گذاری کرده‌ایم، خوشحالم که گزارش بدهم که bbs در پی مرگ اخیر ملکه خوب خواهد بود. کلودیا جوزف، نویسنده سلطنتی، گفت: «تمام خانواده عاشق سگ هستند و بنابراین هر یک از آنها می تواند یک یا دو سگ را با خود حمل کند. پوزتی. اندرو کوکر اسپانیل دارد تا بتواند آن را که به او داده پس بگیرد. ویلیام و کیت نیز سگ ها را دوست دارند تا بتوانند آنها را داشته باشند. یا این احتمال وجود دارد که کارکنان کاخ همچنان از آنها مراقبت کنند تا نیازی به جابجایی نداشته باشند.»

الیزابت و سگ

مجموعه انوار حسین

اوه، سلام @ Royal Palace! من هم آزاد هستم و حاضرم از چند (بخوانید: همه آنها) برای شما مراقبت کنم!منبع

خانه ویندزور در سال 1933 از اولین کورگی خود استقبال کرد، زمانی که پدر الیزابت، پادشاه جورج ششم، توله سگی به نام دوکی را برای خانواده به خانه آورد. تصور می شد که این توله به نام پدرش، دوک یورک در آن زمان، نامگذاری شده است (خوب، من در اینجا موضوعی را حس می کنم).

buuuuuut واقعاً به این شکل تمام نشد. در سال 2018 وقتی سگ او ویسپر مرد، شایعه شد که ملکه نمی‌خواهد چیز دیگری به خانواده اضافه کند. دلیل؟ گزارش شده است که او به دوست مربی اسب خود مونتی رابرتز گفته است: “او نمی خواست سگ جوانی را پشت سر بگذارد.” 🥺

قبل از اینکه شروع به بیرون کشیدن جعبه های دستمال کاغذی کنید، نگران نباشید! توله های سلطنتی حالشون خوب میشه اما اگر *در مورد سگ های ملکه* کنجکاو هستید، به خواندن ادامه دهید، و اگر در پایان این مقاله، این شما هستید که آن را از نزدیکترین فروشگاه حیوانات خانگی خود بیرون می آورید، شوکه نشوید:

ملکه فقید حتی ممکن است بیشتر یک “دوستدار حیوانات” باشد. پسندیدن، او بیش از 14 نسل از توله ها را پرورش داد (یعنی کورگی 🥺) نوعی از علاقه مندان. یک کارشناس سلطنتی حتی به آن اعلام کرد نیوزویک که این نژاد اولین و پایدارترین عشق ملکه بود. او حیوانات را دوست دارد و سگ ها را کاملاً دوست دارد. او همیشه این کار را کرده است، آنها اولین عشق او بودند و آخرین آنها خواهند بود.” پس از انتشار خبر مرگ پادشاه. به همین دلیل است که وقتی این خبر غم انگیز اعلام شد، طولی نکشید که توجه مردم به حیوانات خانگی محبوب او معطوف شد با این سوال: حالا که ملکه مرده چه اتفاقی برای سگ ها می افتد؟

سریع با شما هم سطح می شوم. شاید شما هم مثل من عاشق سگ باشید. شما می ایستید تا آنها را در خیابان نوازش کنید، عکس می گیرید و آنها را برای SO خود می فرستید “فقط به این دلیل” *چشمک، چشمک*… شما اصل مطلب را می فهمید. اما ملکه الیزابت دوم خیلی بیشتر از عاشق سگ های معمولی شما بود.

لیزا شریدانگتی ایماژ

STFگتی ایماژ

او تقریباً در تمام زندگی خود عاشق سگ بود

در طول شش دهه آینده، پادشاه بیش از 30 نفر از نوادگان سوزان را خواهد داشت و بسیاری از آنها را به خانواده و دوستان خود هدیه می‌دهد (و او برخی از آنها را برای خود نگه می‌دارد). او آنقدر به حیوانات خانگی خود اختصاص داشت که تا زمانی که برایش خیلی سخت شد، ملکه الیزابت توله هایش را دو بار در روز پیاده روی می کرد *به علاوه* آنها حتی اتاق خود را در کاخ باکینگهام به نام “اتاق کورگی” داشتند، جایی که آنها را نگاه می کردند. پس از آن توسط دو پیاده به نام های “Doggie 1” و “Doggie 2”. باز هم اگر! آنها! تحت تعقیب! به! آنها! خواهد شد!

قبل از مرگش، پادشاه چهار سگ داشت که از آنها مراقبت می کرد، از جمله دو سگ کورگی به نام های مویک و سندی، یک کورگی داچشونوند مخلوط به نام کندی و یک کوکر اسپانیل به نام لیسی. بزرگ‌ترین این دسته، Candy، مخلوط کورگی و داش‌شوند (معروف به «دورگی») است که گفته می‌شود 13 سال دارد. V عکس زیبا و ساحلی، ورودی:

زندگینامه نویس سلطنتی اینگرید سوارد نیز گفت نیوزویک، “من تصور می کنم که سگ ها توسط خانواده مراقبت می شوند. احتمالا اندرو [as] او کسی است که آنها را به او داده است، آنها کاملا جوان هستند، کورگی و دورگی.

ملکه الیزابت دوم از آیتم های یادبود پلاتینیوم جشن می گیرد

ساحل کورگی ملکه مادر

تیم گراهامگتی ایماژ

او قبلا گفته بود که نمی‌خواهد سگ دیگری به خانواده‌اش اضافه کند

سپس در سن 18 سالگی، به ملکه اولین کورگی خود، سوزان داده شد، که او آنقدر دوستش داشت که حتی آن را زیر فرشی در کالسکه سلطنتی برای ماه عسل خود در سال 1947 قاچاق کرد. ” حال و هوا، و من، به عنوان یک، اینجا برای آن هستم.

با این حال، ما می دانیم که پادشاه در سال های اخیر از دو سگ دیگر به خانواده سلطنتی خود استقبال کرد: مویک و لیسی. هنگامی که شاهزاده فیلیپ در سال 2021 در بیمارستان بستری شد، مویک به او هدیه داده شد، که به خاطر یکی از استراحتگاه های تابستانی مورد علاقه او، در نزدیکی قلعه Balmoral نامگذاری شده است. در مورد لیسی؟ به گفته شاهزاده اندرو رسوا شده و نوه های ملکه، پرنسس بئاتریس و پرنسس یوجنی، او را در جشن تولد صدمین سالگرد فیلیپ در ژوئن گذشته به پادشاه هدیه دادند. ایندیپندنت.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

انور حسینگتی ایماژ

ملکه الیزابت دوم پنج سگ را به جا می گذارد

استخر WPAگتی ایماژ

آنها احتمالاً توسط بقیه خانواده سلطنتی مراقبت خواهند شد

ملکه الیزابت دوم به راه آهن کینگز کراس می رسد