اچ یک اثر اسکچ در روابط چیست؟

ساسمن می‌گوید: «من فکر می‌کنم بسیاری از مردان واقعاً خود را با شغل و نوع پولی که به دست می‌آورند تعریف می‌کنند. “وقتی که خوب پیش نمی رود، آنها به نوعی مارپیچ می شوند.” این مارپیچ مربوط به کار را با یک EQ توسعه نیافته و ناتوانی در تقسیم بندی جفت کنید، و مشکل کاری دوست پسر شما به تازگی تبدیل شده است. شما مشکل رابطه تبریک میگم

آیا کاری وجود دارد که شما می توانید انجام دهید تا مرد خود را از کشیدن یک Etch a Sketch منع کنید؟

برای برخی از بچه ها، ممکن است مایه غرور نیز باشد. با تشکر از IDK، چندین قرن یا بیشتر از شرایط اجتماعی، بسیاری از مردان این ایده را درونی کرده اند که نشان دادن احساسات نشانه ضعف است. برای برخی، این بدان معناست که ترجیح می‌دهند برای آن استراحت کنند تا اینکه اجازه دهند شریک زندگی‌شان در حال تقلای آن‌ها ببیند.

متأسفانه، واقعاً نمی‌توانید کاری انجام دهید تا پسری را از تکان دادن چیزها بازدارد، وقتی که طرحی را در دستان مرد مضطرب و گیج‌اش گرفت. به گفته ساسمن، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که سعی کنید از علائم هشدار دهنده آگاه باشید و اگر می دانید مرد زندگی شما در حال عبور از آن است، حمایت کنید.

آن شب، بیش از هفت نوشابه تکیلا، (که BTW، از نظر ریاضی تعداد درستی از تکیلا نوشابه‌هایی است که باید بلافاصله پس از دلشکستگی مصرف کرد) به هم اتاقی‌ام توضیح دادم که او یکی دیگر از قربانیان اثر Etch a Sketch است. من آن را بارها دیده بودم، و بله، راستش را بخواهید، حتی یک یا دو بار خودم Etch a Sketched شده بودم.

مطمئناً، او اخیراً با والدینش به خانه برگشته بود، و بله، همه‌گیری، باید بگوییم، برای همه ما کمی عجیب بود. اما هیچ کدام از اینها چه ربطی به رابطه آنها داشت که به نظر می رسید خوب پیش می رفت؟ برای دوست من، حتی در دورانی که آن زمان به عنوان «زمان‌های بی‌سابقه» شناخته می‌شد، منبع آرامش بخش ثبات بود. (آیا ما تا به حال اینقدر جوان بودیم؟!) چرا دوست پسرش می خواهد یک چیز عادی در زندگی اش را که از روزهای قبل از همه گیری باقی مانده بود، که همه چیز از قبل آنقدر آشفته بود، دور بریزد؟

ناتالیا خوارز، مربی جدایی و روابط، موسس لوویستیکس. به گفته خوارز، دلیل اصلی تمایل مردان به این حرکت این است که، همانطور که همه ما می دانیم، مردان به طور کلی اجتماعی نیستند تا احساسات خود را بیان و پردازش کنند، و بیشتر افراد در اینجا در سطح پایین تری از هوش هیجانی نسبت به زنان خود عمل می کنند. همتایان (ببخشید، پسران).

چند سال پیش، در اوج اولین تابستان همه‌گیر ما، دوست پسر هم اتاقی‌ام بدون هیچ دلیلی از او جدا شد – اجازه دهید از زوم مطلع شود!

راشل ساسمن، روان‌درمانگر، کارشناس روابط مستقر در نیویورک و بنیانگذار Sussman Counseling، می‌گوید: «این چیزی است که من همیشه می‌بینم. به گفته ساسمن، ترسیم یک رابطه معمولاً در برخی سطوح، تلاشی برای به دست آوردن مجدد کنترل زمانی است که اوضاع آشفته است. ساسمن می‌گوید، اتفاق بدی رخ داده است – مرگ، یک مشکل کاری، یا مثلاً یک بیماری همه‌گیر ویروسی – که احساس می‌کنید از کنترل شریک زندگی‌تان خارج است، بنابراین آنها سعی می‌کنند زندگی‌شان را منفجر کنند. اساساً، آنها تلاش می‌کنند تا با اخراج اشیا و افرادی که در زندگی‌شان احساس اقتدار دارند، دوباره آن را به دست آورند. می توان کنترل.” متأسفانه، این بدان معناست که رابطه پایدار شما در غیر این صورت به بلوک قطعی ختم می شود.

در صورتی که یک دقیقه از نگارش آخرین طرح خود می گذرد، در اینجا یک تازه سازی سریع در مورد نحوه کارکرد اصلی اتاق انتظار مطب پزشک اطفال عزیز ارائه شده است. در واقع، به ذهنم خطور می‌کند که نمی‌دانم یک Etch a Sketch چگونه واقعاً کار می‌کند، اما بخش مهم این است که «backspace» وجود ندارد. اگر یک جنبه کوچک از طراحی شما طبق برنامه پیش نمی رود، باید کل چیز را تکان دهید و از ابتدا شروع کنید.

روری ساسون، کارشناس روابط، یکی از بنیانگذاران شرکت ساخت بازی Platinum Poire، می‌گوید: «من فکر می‌کنم این رفتار در میان مردان شایع‌تر از زنان است، زیرا مردان در پردازش احساسات و تقسیم‌بندی زمان دشوارتری دارند. در حالی که EQ پیشرفته زنان (*brag*) ممکن است ما را در کنار زدن ماهرانه عوامل استرس زا و آسان جلوه دادن آن بیابد، فقدان قابل مقایسه مهارت های مقابله ای احتمال بیشتری دارد که مردان را به سمت نزدیکترین خروجی فراری دهد، حتی اگر واقعاً دلیل آن را ندانند.

اگر نمی دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنم، به این دلیل است که من آن را ساخته ام. اما من می‌خواهم شرط ببندم که شما، خودتان، یکی دو بار Etch a Sketched شده‌اید. اجازه بده توضیح بدم

اوه، پس Etch a Sketch Effect چیست؟

با این اوصاف، وظیفه شما این نیست که به تنهایی رابطه‌ای را که شخص دیگری به دلیل مشکلاتی در زندگی خود به هم می‌ریزد، نجات دهید. به یاد داشته باشید، شما می توانید یک اسب را به آب بیاورید، اما نمی توانید او را مجبور به نوشیدن آن کنید. (در این مورد، اسب دوست پسر شماست و آب آشامیدنی به جای دور انداختن یک رابطه کاملاً خوب بی دلیل به درمان می رود.)

این، از آنچه من گردآوری کرده ام، همان چیزی است که مردان – یا، خوب، مقداری مردان – به نظر می رسد هر بار که یک چیز اشتباه می شود با تمام زندگی خود کار می کنند (احتمالاً به این دلیل که هرگز به آنها یاد نداده اند که احساسات را به روشی سالم پردازش کنند، اما ما به آن باز خواهیم گشت). بنابراین، Etch a Sketch Effect به کاری اشاره دارد که پسرها زمانی انجام می‌دهند که چیزی در زندگی‌شان خراب می‌شود و در نهایت بدون هیچ دلیلی یا حداقل به دلایلی که به نظر می‌رسد ربطی به رابطه شما ندارد، از شما جدا می‌شوند. مشکل در کار؟ دوستت با تو قطع رابطه میکنه سگ می میرد؟ متاسفم عزیزم، او احتمالاً از تو جدا خواهد شد. در اصل، او برای اصلاح یک خطای کوچک، Etch a Sketch زندگی خود را تکان می دهد و در نهایت همه چیز را پاک می کند – از جمله رابطه شما.

در حالی که این استعاره خاص ممکن است یکی باشد که من ساخته ام، اما به خوبی می دانم که این در واقع یک چیز است.

افراد متنفر می‌خواهند متنفر شوند، Etches می‌خواهند طرح‌ریزی کنند، و آدم‌ها گاهی اوقات به خاطر چیزهایی که مطلقاً هیچ ربطی به شما ندارند، از شما جدا می‌شوند. به تعبیر یک مورد علاقه گاه مشکل ساز، “او فقط یک مرد است، این همان کاری است که آنها انجام می دهند.” اگر مردی می‌خواهد با شما و رابطه‌تان مثل یک اسباب‌بازی واقعی رفتار کند، می‌گویم اجازه دهید مثل بچه‌ای که هست آن تخته را تکان دهد و به سراغ همبازی‌های بالغ‌تر برود.

منبع

ببینید، آیا این تقصیر مردان است که در جامعه‌ای متولد شده‌اند که فعالانه آنها را از داشتن احساسات منصرف می‌کند، چه رسد به پردازش آنها؟ اوه، نه لزوما (برخی ممکن است استدلال کنند که مردان در جهنم پدرسالارانه ای که خودشان ساخته اند رنج می برند، اما ما در حال حاضر وقت نداریم که وارد این موضوع شویم!) اما آیا هنوز برای ما که ترجیح می دهیم این کار را نکنیم کمی ناامید کننده و ناخوشایند است. آیا روابط ما با رویدادهای غیرقابل کنترل در زندگی شخص دیگری که به معنای واقعی کلمه هیچ ربطی به رابطه گفته شده ندارد، به هم ریخته است؟ چرا بله بله همینطور است!

اکنون، به همه افراد “نه همه مردان” من در آنجا، من صدای شما را می شنوم. من شخصاً معتقدم که زنان می توانند هر کاری که مردان می توانند انجام دهند، از جمله بی دلیل روابط ما را منفجر کنند. فمینیسم یعنی همین عزیزم! (اینطور نیست.) همانطور که گفته شد، دلایلی (با پشتوانه متخصصان!) وجود دارد که باور کنیم این رفتار جدایی واقعاً یک چیز پسرانه است.

همانطور که خوارز اشاره می کند، این واقعیت وجود دارد که عامل استرس زا در این موقعیت ها اغلب مالی یا مربوط به کار است. مطمئناً، زنان نیز در مورد کار استرس دارند (شاید شما در مورد چیز کوچکی به نام فرسودگی شغلی شنیده باشید). اما، باز هم، به لطف همه آن شرایط اجتماعی، مردان تمایل دارند که خود را به عنوان «تامین کننده» ببینند، به این معنی که می توانند مسائل کاری را کمی شخصی تر ببینند.