اپرا برای برنده امی به شریل لی رالف دسته گلی فرستاد که حمل آن سه مرد طول کشید.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

در 12 سپتامبر، رالف جایزه خود را با اولین بیت از آهنگ سال 1993 دایان ریوز “گونه های در معرض خطر” دریافت کرد. اوایل شب او درباره سفرش روی فرش قرمز امی صحبت کرد. «هرگز تسلیم نشو. هرگز از رویای خود دست نکشید،» او در جریان پیش نمایش امی E! به لاورن کاکس گفت. “چون مهم نیست که اگر برای شما باشد، شما را از دست نخواهد داد.”

محتوای توییتر

این ویدئو در نهایت کوتاه شد زیرا پسر رالف باید به حمل دسته گل کمک کند، دسته گلی که به طرز نامطمئنی به سمت چپ کج می شد. موریس در توضیح این عکس نوشت: «به معنای واقعی کلمه بزرگترین دسته گلی است که در عمرم دیده ام. “ما مجبور شدیم آن را از پشت حمل کنیم!”

محتوای TikTok

موریس از زمانی که برای بازی در نقش معلم باربارا هاوارد در سریال کمدی نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال کمدی شد، مسیر مادرش به جایزه امی را مستندسازی کرد. ابوت ابتدایی. او در توضیح ویدیویی از دریافت تماس یک عمر خود در ماه جولای نوشت: «با بیش از 50 سال حضور در این چیزی که ما آن را تجارت نمایشی می نامیم، امروز مادرم یک بازیگر نامزد امی شد. “من به @thesherylralph بسیار افتخار می کنم.”

محتوای TikTok

اگر اپرا به یک چیز معروف است – و خوب، او به چیزهای زیادی معروف است – این است که چگونه با حرف G بزرگ هدیه بدهید. اکنون بزرگترین مجری برنامه تاک شو در تمام دوران تحسین خود را از شریل لی رالف برنده اولین بار امی نشان می دهد.

شما هرگز اپرا وینفری را در هنگام سخنرانی پذیرش امی خود روی زمین نخواهید یافت…

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

او در توضیح TikTok گفت: «من در تمام زندگی ام این لحظه را برای مادرم مجسم کرده ام. مامان خیلی بهت افتخار میکنیم! فقط مطمئن شوید که قبل از پخش این هدفون، صدای هدفون خود را کم کنید.

منبع

البته بچه هایش برای جشن پیروزی او آنجا بودند.

محتوای TikTok

در TikTok ارسال شده توسط پسر رالف، اتین موریس، ابوت ابتدایی ستاره یک دسته گل غول پیکر از گل های صورتی و سفید از خود وینفری دریافت می کند. “وای، بله!” رالف در حالی که دو مرد بالغ با هماهنگی به خیابان او نزدیک می شوند، فریاد می زند. اپرا، تو می دانی چگونه گل ها را درست کنی، دختر. متشکرم!”