اولیویا وایلد فکر می کرد که او و هری استایلز از هم جدا می شوند

مشاهدات افراد مشهور لندن در 15 مارس 2022

نیل ماکفوردگتی ایماژ

مطابق صفحه Six، هری در آستانه آغاز تور آمریکای جنوبی خود است، در حالی که اولیویا برای کار بر روی یک مستند به لندن می رود. و دوباره، یک منبع تاکید می کند که “چیزها برای آنها به عنوان یک زوج به دلیل تور هری چالش برانگیز بوده است، در حالی که اولیویا باید زمانی را با فرزندانش در لندن بگذراند، جایی که آنها با جیسون هستند.”

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع

یکی از خودی ها قبلاً به این رسانه گفته بود که تصمیم هری و اولیویا برای “وقفه” “دوستانه” بود، و بیشتر نتیجه این بود که هری همچنان در حال تور و “رفتن به خارج از کشور” بود در حالی که اولیویا “روی بچه ها و کارش در لس آنجلس” تمرکز می کرد. و یکی از دوستان اشاره کرد که آنها “اولویت های متفاوتی دارند که آنها را از هم دور نگه می دارد.”

اولیویا وایلد در میان جدایی اخیرش از هری استایلز راحت ترین زمان را سپری نمی کند. یک منبع می گوید مردم (کسی که برای اولین بار گزارش داد که اولیویا و هری “در حال استراحت” بودند) که جدایی “برای اولیویا دشوار بود” و اضافه کرد که “آنها مشکلاتی داشتند، اما اولیویا فکر می کرد که قرار است همه آن را حل کنند. او ناامید شده است. اگرچه این فقط یک موقعیت دشوار است.”

در مورد اینکه هری و اولیویا دوباره به هم برسند، اما… نظر شما چیست؟

از آنجا که ظاهراً منابع متخصصی که مایل به صحبت در مورد هری و اولیویا در این دنیا هستند، کم نیست، صفحه ششم یکی دیگر از خودی ها را که جزئیات بیشتری در مورد علت جدایی آنها ارائه کرده بود، پاک کرد.

«هیچ خون بدی بین آنها وجود ندارد. هری اولیویا را رها نکرد، یا برعکس، منبع آنها فکر کرد. این طولانی‌ترین رابطه‌ای است که هری تا به حال داشته است، بنابراین واضح است که آنها پیوند خاصی دارند. آنها در حال استراحت هستند. زمانی که او سال آینده در هر قاره ای باشد و اولیویا شغل و فرزندانش را داشته باشد، داشتن رابطه غیرممکن است. این برای هر دوی آنها درست است.»