اولیویا وایلد عکس خالکوبی باسن خود را برای تولد 39 سالگی خود منتشر کرد

جالب اینجاست که اخیراً او به طرفداران کنایه زد که ممکن است دوباره زیر سوزن برود. در ۱۴ مارس، اولیویا یک عکس سلفی واقعاً *بوسه سرآشپز* را در کنار یکی از افراد مشهور محبوب شخصی من، جنیفر کولیج، در اینستاگرام منتشر کرد و زیر آن نوشت: «به احتمال زیاد این عکس را به شبکه و سپس به خالکوبی روی سینه منتقل می‌کنم».

و اگرچه جوهر اژدهای او ممکن است برخی از طرفدارانش را شگفت زده کند، این بازیگر در واقع قبلاً در مورد آن صحبت کرده است – یعنی در مصاحبه ای در سال 2017 با کریگ فرگوسن، که طی آن اعتراف کرد که در واقع این خالکوبی را زمانی که تنها 13 سال داشت انجام داده است.

“من یک باشگاه خالکوبی بد دارم اگر بخواهید در آن باشید.” نگران نباش عزیزم کارگردان به میزبان گفت. من یک خالکوبی از یک اژدها دارم که در 13 سالگی انجام دادم… من در شهر نیویورک بودم. فکر کردم ایده خوبی بود. [Dragons] در آن زمان معنای زیادی داشت، اما اکنون وحشتناک است.»

اگرچه تولد واقعی اولیویا در 10 مارس بود، ملکه ماهی ها تصمیم گرفت دیروز ادای احترام خنده دار خود را به اشتراک بگذارد و نوشت: «39 و احساس خوبی دارم. ممنون از عشق تولدت من خیلی طولانی دوشش کردم و عالی بود. در اینجا به هر آنچه که بعد است. احتمالاً تمبر ولگرد دیگری نیست، اما چه کسی می داند. #بی شرم #هودارش #ترسناک ♥️» در کنار عکس سیاه و سفیدی از خودش و دوستش مولی هاوارد در ساحل.

اولیویا وایلد به ما این هدیه را داد که یکی از او را به معنای واقعی کلمه ببینیم گستاخ ترین هنوز خالکوبی برای تولد 39 سالگی اش. بله، این کارگردان دیروز در اینستاگرام به اشتراک گذاشت تا طرح نمادین خالکوبی باسن را که تقریباً برایش داشته است، به اشتراک بگذارد. 26 سال، که *درامول، pls*…اژدها!

اولیویا همچنین به طور خلاصه به کل تجربه دریافت آن در سال های بسیار اولیه نوجوانی اش اشاره کرد و به شوخی گفت: “شما پول نقد تحویل می دهید، آنها یک گربه را خالکوبی می کنند، آنها اهمیتی نمی دهند.” پس از هزاران شوخی واقعاً LOL بین فرگوسن و اولیویا، او سرانجام محل خالکوبی را فاش کرد: «این خالکوبی روی پایین، پایین و پایین کمر من است… این یک تمبر ولگرد نیست! به سمت راست است. او با خنده اضافه کرد.

کی، من نیستم نه شیفته ¯\_(ツ)_/¯.منبع