اولیویا وایلد برای اولین بار پس از جدایی هری استایلز از خانه خارج شد


اولیویا وایلد اولین حضور عمومی خود را پس از انتشار اخبار جدایی او از هری استایلز در اینترنت انجام داد و 10/10 باورنکردنی به نظر می رسید.

جدول زمانی سریع برای شما قبل از اینکه به عکس ها برسیم: مردم این خبر را منتشر کردند که هری و اولیویا عصر جمعه در یک استراحت به سبک راس و ریچل بودند (واقعا یک روز/زمان کلاسیک برای اعلام جدایی افراد مشهور) و سپس فقط یکی یک روز بعد، اولیویا در سیزدهمین دوره جوایز سالانه Governors با لباس اردمی زیبا روی فرش رفت.

مثلاً تصور کنید جدایی شما به یک خبر جهانی تبدیل می شود و بلافاصله مجبور می شوید در جایی در ملاء عام ظاهر شوید. شما می خواهید شگفت انگیز به نظر برسید، درست است؟ سلام، ماموریت انجام شد:

سیزدهمین دوره جوایز استانداران فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی

جان کوپالوفگتی ایماژ

سیزدهمین دوره جوایز استانداران فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی

جان کوپالوفگتی ایماژ

اولیویا وایلد

تاماسو بودیگتی ایماژ

پس، ماجرای جدایی اولیویا و هری چیست؟ در بالای مردم منبعی به این نشریه گفت که زوج سابق پس از نزدیک به دو سال قرار “یک استراحت” می کنند.[Harry’s] هنوز در حال تور است و اکنون به خارج از کشور می رود. او روی بچه هایش و کارش در لس آنجلس تمرکز دارد. این یک تصمیم بسیار دوستانه است. آنها هنوز دوستان بسیار صمیمی هستند”

در همین حال، الف صفحه ششم اینسایدر بینش بیشتری داشت و گفت: «هیچ خون بدی بین آنها وجود ندارد. هری اولیویا را رها نکرد یا برعکس. این طولانی ترین رابطه ای است که هری تا به حال داشته است، بنابراین واضح است که آنها پیوند خاصی دارند. آنها در حال استراحت هستند. زمانی که او سال آینده در هر قاره ای باشد و اولیویا شغل و فرزندانش را داشته باشد، داشتن رابطه غیرممکن است. این برای هر دوی آنها درست است.»

این منبع افزود: “آنها دوستان هستند، شما هنوز آنها را با هم خواهید دید”، در حالی که منبع دیگری متذکر شد: “چیزها برای آنها به عنوان یک زوج به دلیل تور هری چالش برانگیز بوده است، در حالی که اولیویا باید زمانی را با فرزندانش در لندن بگذراند. ، جایی که آنها با جیسون هستند.”

حدس بزنید یک “وقفه” به این معنی است که این دو می توانند پس از پایان تور هری دوباره با هم جمع شوند، پس…با ما همراه باشید!

این محتوا از Giphy وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع