اولین عکس های از نزدیک از لباس عروسی جنیفر لوپز در جورجیا را ببینید

طرح های لباس عروس jlo

خبرنامه او بعداً جزئیات بیشتری را همراه با طرح ها و عکس ها به اشتراک گذاشت. او نوشت: “لباس ها رویایی بودند… ممنون رالف لورن 🤍.” “من چند عکس دیگر و جزئیات خوشمزه را در روز بزرگ ما به زودی در JLo به اشتراک خواهم گذاشت…”

در JLo

طرح های لباس عروس jlo

یک منبع گفت سرگرمی امشب لوپز و افلک «در تمام آخر هفته بسیار مهربان بودند. آنها نسبت به همه کارکنانی که به این رویداد کمک می کنند، از شرکت خدمات شاتل لیموزین و فراتر از آن، فوق العاده بوده اند. می توانید بگویید چقدر عاشق هستند و چقدر با هم راحت هستند. آنها نمی توانند صبر کنند تا آخر هفته را با افرادی که بیشتر دوستشان دارند جشن بگیرند.”منبع

رالف لورن همچنین جزئیات مربوط به هر لباس را منتشر کرد و در یک بیانیه مطبوعاتی در مورد ظاهر عروسی لوپز نوشت:

در JLO

«لباس 1: لباس عروسی دستمالی، یک لباس ستون دار یقه‌پوش را با اضافه کردن یک لبه‌های دراماتیک تجسم می‌کند. بیش از 1000 دستمال برش دستی و 500 متر پارچه به صورت روفله بریده شده و با دست به هم متصل شدند و دامنی حجیم و رمانتیک را ایجاد کردند. آستین با ساختار پیچیده با یک بند آبشاری تعبیه شده است که از پشت یقه یقه اسکی تا شانه پوشانده شده است تا حسی رمانتیک و الهام گرفته از میراث ایجاد کند.

لوپز ابتدا این تصاویر را در اینستاگرام خود تمسخر کرد و عکسی از نزدیک از چهره اش که از مراسم عروسی اش پوشیده شده بود را به اشتراک گذاشت. این بهترین جزئیات هنوز از زیبایی عروس او را ارائه می دهد. او با تمسخر گفت: “اولین نگاهی به عروسی من در OnTheJLo.com است.”

لباس 2: لباس مروارید لوستر با هزاران رشته مروارید آبشاری آراسته شده است. 30 صنعتگر در طول 700 ساعت کار کردند تا لباس را با ریز چین‌هایی از پارچه ابریشمی، تزئینات مروارید کوچک و کریستال سواروسکی بدوزند.

لباس 3: لباس سفارشی دارای یک شبح پری دریایی براق با یقه سوراخ کلید است که با کریستال‌های سواروسکی با اشکال مختلف و سایه‌های سفید تزئین شده است و با دامن کامل و روکشی از ارگانزا تکمیل شده است.

او معتقد بود که عروسی با دوستان نزدیک و خانواده “عالی” بود. این یک رویا برای او بود.» او دوست داشت همه بچه ها را آنجا داشته باشد. او مکان را دوست داشت. همه چیز خیلی خاص بود.»

جنیفر لوپز تنها دو روز پس از پایان هفته عروسی بزرگ او و بن افلک در جورجیا منتظر ماند تا عکس‌های شخصی خود را از مراسم دوم آن‌ها و لباس‌های عروسی زیبای سه (!) رالف لورن را نشان دهد.

یک منبع صحبت کرد مردم در گزارشی که دیروز منتشر شد درباره احساس لوپز در مورد دومین ازدواجش با افلک و جشن های سه روزه آن.

قبل از انتشار خبرنامه لوپز، پاپاراتزی ها عکس های هوایی از لوپز در لباس شبح پری دریایی با قطار بلندش گرفتند. صفحه ششم گزارش داد که لوپز برای این مراسم یک لباس سفارشی رالف لورن پوشیده است. همچنین از مهمانان خواسته شد تا در مراسم عروسی لباس تمام سفید بپوشند.

jlo با لباس عروس از پشت

به طور کلی، لوپز «از ازدواج با بن بسیار خوشحال است. او مدام می گوید “شوهر من” و این خیلی بامزه است.”

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

طرح های لباس عروس jlo

در JLO

در JLO