اولین تریلر Mayfair Witches در حال پخش شدن است و داستان ترسناک آمریکایی زیادی دارد

فصل ترسناک اینجاست AMC+ اولین تریلر را منتشر کرد آن رایس جادوگران مایفر، و به طرز شیطانی ترسناکی به نظر می رسد.

دارم زیاد میگیرم داستان ترسناک آمریکایی حال و هوای فصل یک و سه اینجا. ظاهراً خانه مایفر به خاطر قتل ها و ناپدید شدن ها و “معروف” به خاطر جادوگرانش مشهور است. احتمالاً برای طرفدارانی که اخیراً بسته بندی شده نیز خوب است کشف جادوگران، اقتباس جدی مرگبار دیگری از یک سه گانه ماوراء طبیعی.منبع

در تریلر منتشر شده در 6 اکتبر، ما اجمالی از مراسم عهد اولیه را می بینیم و چیزهای زیادی در مورد شیطان می شنویم، که در اشکال مختلف ظاهر می شود. در روزگار مدرن، روآن تلاش می کند تا وجود ماوراء طبیعی را بپذیرد، اگرچه به نظر می رسد که او بدون اینکه متوجه شود از قدرت خود استفاده کرده است. او همچنین با یک کارآگاه مخفی در تماس است؟ اما اینکه آیا او یک آنتاگونیست یا متحد است باید دید.

پخش‌کننده در حال حاضر در حال پخش دنیای تلویزیونی Anne Rice است که شامل آن می‌شود جادوگران Mayfair; مصاحبه با خون آشام همین هفته پیش نمایش داده شد برای ناآشنا، آن رایس ملکه داستان های گوتیک است که در پایان سال 2021 درگذشت و منتشر شد. ساعت مسحور کننده در سال 1990، به دنبال آن دو دنباله، لشر (1993) و تالتوس (1994). با هم آنها را تشکیل می دهند زندگی جادوگران مایفر سه گانه، که در همان جهان اتفاق می افتد تواریخ خون آشام کتاب‌ها و چند شخصیت در هر دو سریال ظاهر می‌شوند.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

کتاب اول بدون اینکه چیز زیادی بدهد، درباره دکتر روآن مایفر، جراح مغز و اعصاب در سانفرانسیسکو است که پس از مرگ مادرش به خانه خانوادگی خود در نیواورلئان باز می گردد و متوجه می شود که او از یک سلسله جادوگران قدرتمند است. نیلوفر سفید ستاره الکساندرا داداریو در این سریال نقش روآن را بازی می‌کند، و این یک بازیگر عالی است زیرا او نقش وینستون را در این سریال دارد. دختر جدید اشاره کرد، چشم جادوگر دیوانه.