اولین تریلر I Wanna Dance With Somebody: Naomie Ackie Stuns در نقش ویتنی هیوستون

نمیخوای برقصی؟ اولین تریلر فیلم بیوگرافی ویتنی هیوستون، من میخوام با یکی برقصم، با بازی نائومی آکی به عنوان صدای یک نسل، کاهش یافته است.

محتوای توییتر

“رویای من؟ هوستون می‌گوید که در حال آواز خواندن در گروه کر کلیسا با مادرش، پخش شامپاین و اجرا در عرصه‌ها، صفحه نمایش را پر می‌کند. سپس هیوستون را با لباس ورزشی نمادین سفیدش دنبال می‌کنیم که او برای خواندن سرود ملی در Super Bowl در حالی که «چگونه می‌دانم» در زیر او متورم می‌شود، راه می‌رود. یک مجری رادیویی در هیوستون می گوید: «یک انتقاد رایج از شما این است که موسیقی شما به اندازه کافی سیاه نیست. او می گوید: “من بلد نیستم سیاه بخوانم، و همچنین نمی دانم چگونه سفید بخوانم.” “من می دانم چگونه آواز خواندن

تریلر با اجرای افسانه‌ای، کلایو دیویس، که توسط استنلی توچی به تصویر کشیده شده، شروع می‌شود، که از لیموزین خارج می‌شود و وارد یک سالن کنسرت کوچک می‌شود. زمانی که مادرش سیسی هیوستون (با بازی تامارا تونی)، صدایش را از دست می دهد و نمی تواند طبق برنامه بخواند، ویتنی جوان به طور غیرمنتظره ای به روی صحنه رانده می شود تا بخواند. هوستون چند نوار اول نسخه آکوستیک «چگونه می دانم» را به تصویر می کشد، و بقیه آن تاریخ است. ما فوروارد می کنیم تا ویتنی قرارداد ضبط خود را با دیویس امضا کند و سپس با هیجان از خواب بیدار شود تا اولین آهنگ خود را در رادیو بشنود.

و آواز می خواند. در حالی که هیوستون سابقه سوء مصرف مواد مخدر داشت و در سال 2012 در سن 48 سالگی به طور غیر منتظره درگذشت، تریلر فیلم من میخوام با یکی برقصم بسیار مثبت و شاداب است، و لحظات اوج در زندگی حرفه ای خود را برجسته می کند، از جمله اجرای سرود ملی او در سوپر باول 1991، موزیک ویدیوهای او برای “I Will Always Love You” و “How Will I Know” و بسیاری دیگر. در مصاحبه با مردماکی گفت که این فیلم راهی برای «جایگزیدن در بسیاری از آهنگ‌های مورد علاقه ما» از کاتالوگ هیوستون پیدا می‌کند و «بخش‌هایی از زندگی او را که ما درباره آن‌ها می‌دانیم، اما از طریق دنیای درونی خودش، بررسی می‌کند».

منبع این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.