اوبری پلازا به تازگی با موهای بلوند هالیوود روی فرش قرمز رونمایی کرد — به عکس ها مراجعه کنید

پلازا ادامه داد: «فقط دو اپیزود بوده است و همه می‌گویند این زن به نوعی عوضی است. “که، شاید من هستم. اما خواهید دید، همانطور که نمایش ادامه دارد، لایه ها شروع به جدا شدن می کنند. آسیب پذیری شروع به نشان دادن می کند. شما متوجه می شوید که “اوه خوب، دلیلی وجود دارد که او اینگونه است.” آن قسمت، شاید بیشتر از هر قسمت دیگری که بازی کرده‌ام، واقعاً برای من شخصی است. این مایک وایت است. او واقعاً دوست خوبی برای من است و سال‌ها او را می‌شناسم و فکر می‌کنم او واقعاً ناخودآگاه به چیزی در مورد من دست زد.»

پلازا اضافه کرد: «یک موضوع وجود دارد [in my career] سوء تفاهم شدن و ایفای شخصیت هایی که احساس می کنند شبیه زن عجیبی هستند. من به سمت آن شخصیت ها در سطح بسیار ابتدایی جذب شده ام. من در دلاور بزرگ شدم. من در هالیوود بزرگ نشدم. من خط مستقیمی به صنعت نداشتم. من مثل همه کسانی بودم که بزرگ می‌شوند و فیلم می‌بینند و رویاها و خیال‌پردازی‌هایی درباره بازیگر شدن و حضور در تلویزیون دارند. هنوز نمی توانم باور کنم که واقعاً دارم این کار را می کنم.»
منبع

اوبری پلازا در حال حاضر مشغول بازی در فصل دوم سریال HBO است نیلوفر سفید، نقش یک وکیل سرخورده را بازی می کند که با یک نابغه جدید فناوری پول ازدواج کرده است – نقشی که مایک وایت فقط برای او خلق کرده است. پلازا در مصاحبه اخیرش گفت: “من تعداد زیادی در آن قسمت هستم.” پشت صحنه.