اوا مندز همچنان بهترین تبلیغ کننده فیلم باربی (و رایان گاسلینگ) است.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

«آن Kenergy واقعی را دریافت کردم. Coz girls هم بازیکنان هستند،» او عکس‌ها را شرح داد، و مراجع… لایه‌هایی وجود دارد. بیایید آن را تجزیه کنیم.

تام آکرلی (شوهر مارگو رابی)، خود را در نظر بگیرید. همسران کن و باربی باید به شدت فیلم آینده را تکرار کنند. و ایوا مندز یادداشت را دریافت کرد.

در یک پست اینستاگرامی، تکان دادن ستاره با تی شرتی که همسرش، رایان گاسلینگ، در نقش هیبوی باربی بی‌اف کن، با چتری‌های ژولیده و یک جلیقه جین باز شده که شکم برنزه او را به نمایش می‌گذارد، ژست گرفت. «باربی 2023: رایان گاسلینگ در نقش کن» در بالا نوشته شده است که می‌توانید آن را با قیمت 23 دلار در اینجا تهیه کنید. مندز با شلوار جین بنددار و موهای قرمز شعله‌ور، به وضوح با کسی صحبت می‌کند، اگرچه ویدیویی را آپلود نکرده است. این زن هر طور که بخواهد از اینستاگرام استفاده می کند و همه ما می توانیم از آن لذت ببریم.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

“Got that real big Energy” شعری از آهنگ “Big Energy” از Latto است. اما Kenergy به عنوان یک مفهوم، با گاسلینگ شروع شد. در ماه آوریل، این بازیگر برای تبلیغ فیلم در CinemaCon ظاهر شد و تصمیم خود را برای بازی در این نقش منعکس کرد و گفت که قبل از امضای قرارداد، “من کن را از درون نمی شناختم، و اگر واقعا صادق باشم، من به Kenergy من شک کرد. من آن را ندیدم، اما مارگوت و گرتا، آن‌ها این را به نحوی از من بیرون کشیدند EW. و قبل از آن، در ژوئیه 2022، گاسلینگ به مطبوعات اوا مندز گفت: «او بسیار حمایت کرده است. او از Kenergy من حمایت می کند…. او هشتگ #ThatsMyKen را راه اندازی کرد که برای من بسیار معنی داشت. کافی است بگوییم، این زن و شوهر نقطه صحبت خود را پایین می آورند.