اوا مندز در مورد اینکه آیا او و رایان گاسلینگ مخفیانه ازدواج کردند یا خیر

اوا مندز کسی نیست که در مورد وضعیت رابطه اش با رایان گاسلینگ، شریک یازده ساله اش صحبت کند، اما او اشاره بسیار بزرگی به این موضوع داشت که این دو ممکن است سال ها پیش مخفیانه ازدواج کرده باشند. مندز در استرالیا بود نمایش کایل و جکی او امروز، جایی که از او در مورد خالکوبی “دی گاسلینگ” خود که این هفته در اینستاگرام خود به نمایش گذاشت، سؤال شد. مانند هارپرز بازار اشاره کرد، در فرهنگ اسپانیایی، بسیاری از زنان اغلب نام خانوادگی شوهر خود را با استفاده از “de” (“از” در انگلیسی) به نام خانوادگی خود اضافه می کنند. بنابراین، “دی گاسلینگ” به “از گاسلینگ” ترجمه می شود.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

مندز با او صحبت کرد دیلی میل استرالیا بیشتر در مورد اینکه چگونه او و گاسلینگ دو دخترشان، اسمرالدا هشت ساله و آمادای شش ساله را با هم تربیت می کنند. مندز گفت: «مطمئنم فقط به این دلیل که خودمان را داریم، مثل اینکه خودمان هستیم، و سپس با نقاط قوت و چیزهای خودمان می‌آییم، اما ما تقریباً در شرایط یکسانی هستیم، مانند نحوه پدر و مادر کردنمان». . “پس خیلی باحال است. می‌دانم که قبلاً یکی گفته بود، پلیس خوب کیست؟ پلیس بد کیست؟ انگار هیچی وجود نداره هیچ وقت اینطور بهش فکر نکرده بودم. اما مثل اینکه ما حرف می زنیم. ما دوست داریم همه چیز را با بچه ها صحبت کنیم. ما دوست داریم کاری کنیم که آنها احساس کنند که صدایی دارند و شنیده می شوند، می دانید؟منبع

مندز پاسخ داد: «اما چه کسی می گوید که ما قبلاً نبودیم؟ من دوست دارم همه چیز را مرموز نگه دارم. من یک زن بسیار مرموز هستم.» او سپس خطاب به خالکوبی گفت: “من یک خالکوبی دارم. این فقط یک فشار است… نه، این یک فشار نیست. اما سالها پیش گرفتم. من یک عکس پست کردم و سوالات خنده‌دار زیادی برایم ایجاد شد.» و این تمام چیزی بود که او در این مورد گفت.

بریتانی هاکلی مجری برنامه مستقیماً از مندز در مورد وضعیت رزمی خود با گاسلینگ در برنامه پرسیده شد. هاکلی گفت: “شایعه ای وجود دارد که ممکن است شما به طور مخفیانه ازدواج کرده باشید.” “آیا این درست است؟”