اوا مندز تایید کرد که مخفیانه با “شوهر” رایان گاسلینگ ازدواج کرده است

وقتی در مورد شایعات اخیر عروسی در استرالیا پرسیده شد نمایش کایل و جکی او مندز پاسخ داد پادکست، “اما چه کسی می گوید که ما قبلا نبودیم؟ من دوست دارم همه چیز را مرموز نگه دارم. من یک زن بسیار مرموز هستم.» به وضوح! مندز در رابطه با این خالکوبی می‌گوید که آن را «سال‌ها پیش» انجام داده است، بنابراین احتمالاً این زوج مدت زیادی است که ازدواج کرده‌اند.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این چیزی است که ما سال ها می دانیم: گاسلینگ و مندز از زمان ملاقات در صحنه فیلمبرداری با هم بوده اند مکان آن سوی کاج ها در سال 2011 و دو دختر دارند، اسمرالدا آمادا هفت ساله و آمادا لی شش ساله. فراتر از آن، این زوج جزئیات مربوط به خانواده خود را در اکثر موارد خصوصی نگه داشته اند.

ایوا مندز با اشاره به رایان گاسلینگ به عنوان “شوهر” خود در طول یک تور مطبوعاتی در استرالیا، جایی که او در حال فیلمبرداری یک فیلم جدید است، به طور کامل این رازداری را کنار گذاشت. او در حین حضور در کانال نه گفت: “همه اینجا بسیار استقبال می کنند و شوهرم رایان اینجا است و ما بهترین اوقات را سپری می کنیم.” امروز در 18 نوامبر، هر ال.

پس از سال‌ها پنهان کاری، ایوا مندز تایید کرد که با رایان گاسلینگ ازدواج کرده است.

رایان گاسلینگ و اوا مندز در شهر نیویورک در 30 سپتامبر 2017.

رابرت کامائو

منبع

اگرچه مندس و گاسلینگ قبلاً وضعیت تاهل خود را برای خود حفظ می کردند، مندس اخیراً با انتشار تصویری از خالکوبی مچ دست “دی گاسلینگ” خود در اینستاگرام، گمانه زنی های طرفداران را دوباره برانگیخت.