انتشار خاطرات شاهزاده هری تا سال آینده به تعویق افتاد

حقیقت این است که چارلز و ویلیام احتمالاً دلایل خوبی برای نگرانی در مورد تأثیر اعتباری که می توانند پس از انتشار نهایی کتاب هری داشته باشند (حداقل در ایالات متحده) دارند. دوک نه تنها نژادپرستی (ادعای) خانواده اش و سردی نسبت به همسرش، بلکه تربیت خود را نیز با عباراتی توصیف کرده است که به نظر سوء استفاده عاطفی طولانی مدت نمی رسد.

هری در مصاحبه ای با اپرا وینفری در سال 2021 گفت: “من گیر افتاده بودم، اما نمی دانستم که در دام افتاده ام.” پدرم و برادرم گرفتار شده اند. آنها نمی توانند ترک کنند. و من برای آن دلسوزی دارم.»

پادشاه چارلز و شاهزاده ویلیام البته انکار کرده اند که آنها به هر طریقی “به دام افتاده اند”، اما ما فقط باید ببینیم که بعد از انتشار خاطرات شاهزاده هری در سال آینده چه احساسی دارند.
منبع

به گفته یک منبع سارابطه، شاهزاده هری، بریتنی اسپیرز از خانواده سلطنتی، ظاهراً انتشار خاطرات خود را به سال آینده به تعویق انداخته است. تلگراف. با توجه به مرگ ملکه الیزابت دوم، شاید دوک سارابطه تصمیم گرفت که انتشار کتابی پر از اسرار خانوادگی در این لحظه نامناسب باشد. نه اینکه کسی دقیقاً بداند که این خاطرات شامل چه چیزهایی است. این می تواند فقط مجموعه ای از شادترین خاطرات شاهزاده هری باشد.

با این حال، بعید به نظر می رسد. و گفته می‌شود که خاطرات منتشرنشده در کاخ باکینگهام، در روزنامه دیلی‌بیست، منشأ آزار و اذیت بزرگی است. پادشاه چارلز سوم، پدر هری، بنا به گزارش ها نگران است که این کتاب بلافاصله پس از تصاحب تاج و تخت، به اعتبار او آسیب بیشتری وارد کند. این خاطرات همچنین گوه بزرگتری را در شکاف بین هری و برادرش شاهزاده ویلیام ایجاد می کند.