امی شومر فاش کرد که پسر 3 ساله اش در بیمارستان بستری شده است: “سخت ترین هفته زندگی من”

با ورود به زمستان، کشور با افزایش بی‌سابقه‌ای در موارد RSV، به‌ویژه در میان کودکان – که این بیماری می‌تواند زندگی را تهدید کند، مواجه است. RSV به طور معمول علائم خفیف شبیه سرماخوردگی را در بزرگسالان ایجاد می کند، اما برای نوزادان و افراد مسن، می تواند شبیه ذات الریه یا برونشیولیت باشد. متأسفانه، هیچ واکسنی یا درمانی برای RSV وجود ندارد. و با افزایش فصلی کووید-۱۹ و آنفولانزا، مقامات بهداشت عمومی هشدار می‌دهند که ممکن است یک «دمیک سه‌گانه» ایجاد شود.

امی شومر خود را در حال مسابقه یافت شنبه شب زنده پس از اینکه فهمید پسر سه ساله‌اش ژن به دلیل ابتلا به ویروس سنسیتیال تنفسی (RSV) بستری شده است، در بیمارستان تمرین می‌کرد. شومر در یک پست اینستاگرامی توضیح داد که چگونه این لحظه دلخراش با او همزمان شده است SNL میزبانی کنسرت

شومر افزود: “من باید تمام روز را در بیمارستان با او باشم و انسان های زیبا در @nbcsnl نمی توانستند بیشتر از این حمایت کنند.” “پسرم خانه است و بهتر است.”

شومر و شوهرش کریس فیشر در سال 2019 از پسرشان استقبال کردند. به یاد داشته باشید که این کمدین به دلیل بازگشت به کار تنها دو هفته پس از زایمان مورد انتقاد قرار گرفت.

محتوای اینستاگرام

خوشبختانه، جین با پدر و مادرش به خانه بازگشته است.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.


منبع

شومر در توضیحی نوشت: «این سخت ترین هفته زندگی من بود. زمانی که پسرم به سرعت به اورژانس منتقل شد و برای RSV بستری شد، تمرینات پنجشنبه را از دست دادم. برای همه والدینی که این کار را می کنند فریاد بزنید.”