امینم با دختر هیلی به‌ندرت در انظار عمومی ظاهر می‌شود

کوین مازورگتی ایماژ

تابلو تبلیغاتی گزارش داد که امینم توسط دکتر دره وارد تالار مشاهیر شد و سپس چندین آهنگ از جمله “نام من است” را اجرا کرد. امینم پس از ست خود، سخنرانی طولانی ایراد کرد و گفت (از طریق صفحه ششم)، «می‌دانم که در حال حاضر چه افتخاری است که امشب اینجا هستم، و چه افتخاری است که موسیقی مورد علاقه‌ام را انجام دهم. موسیقی اساساً زندگی من را نجات داد … من این را تا حد امکان بدون درد نگه خواهم داشت. من لعنتی دارم لکنت دارم و لعنتی احتمالاً به چند دلیل قرار نیست امشب اینجا باشم.”

سی و هفتمین مراسم سالانه تالار مشاهیر راک رول در داخل

کوین مازورگتی ایماژ

کوین مازورگتی ایماژ

او به شوخی گفت: «من در سال 2007 بر اثر مصرف بیش از حد دارو بمیرم، که به نوعی مکیده بود. برو و همه چیز را خراب کن لعنت خدا.”

سی و هفتمین مراسم سالانه تالار مشاهیر راک رول در داخل

سی و هفتمین مراسم معرفی سالانه تالار مشاهیر راک اند رول در داخل

امینم زندگی خصوصی خود را فوق العاده، خوب، خصوصی نگه می دارد، مخصوصاً وقتی صحبت از دخترش می شود که تقریباً اوست. هرگز به صورت عمومی دیده می شود. اما هایلی جید این هفته در مراسم معرفی تالار مشاهیر راک اند رول به پدرش ملحق شد و در کنار او پشت میز حاضران نشست.

امینم سخنان خود را با این جمله به پایان رساند: “در نهایت، من مجبور شدم واقعاً راه خود را از طریق انسان بجنگم تا در این موسیقی موفق شوم، و من بسیار مفتخرم و بسیار سپاسگزارم که حتی می توانم در اینجا باشم. موزیک هیپ هیپ، مرد، چون من آن را خیلی دوست دارم.»منبع

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.