امیلی راتایکوفسکی می گوید که به یک برنامه دوستیابی پیوسته است

در همین حال، اگرچه دیویدسون به هیچ وجه به عنوان یک “هنجار” واجد شرایط نیست، منابع ناشناس گفته اند که این دو در حال نزدیک تر شدن هستند. یکی از منابع داخلی گفت: “آنها قوی تر می شوند و کمی جدی تر می شوند.” مردم اوایل این ماه “آنها عشق به ساحل شرقی مشترک دارند و از نظر شخصیتی و سبک عاقلانه، حالات مشابهی دارند. و این همیشه در مورد او یکسان است: او واقعاً او را می‌خنداند و همه چیز را سرگرم‌کننده نگه می‌دارد.»

او ممکن است هنوز با پیت دیویدسون قرار داشته باشد، اما امیلی راتایکوفسکی به نظر نمی‌رسد که هنوز کاملاً آماده باشد (که با توجه به BDE مرد، عاقلانه به نظر می‌رسد). در قسمت 22 دسامبر پادکست او، زیاد کم، EmRata دوستش کت را دعوت کرد تا در مورد اولین حمله خود به دوستیابی آنلاین و اینکه چرا تصمیم گرفت وارد برنامه ها شود صحبت کند.

راتایکوفسکی صراحتاً گفت: “من فکر می کردم، لعنت به آن”. من احساس نافرمانی می‌کردم، زیرا افراد زیادی به من می‌گفتند که آن را نگیرم.» این بازیگر فاش نکرد که در حال حاضر کدام برنامه را بررسی می کند، اما او کمی در مورد اینکه چرا از ابتدا تصمیم گرفت به آن بپیوندد توضیح داد. او می خواهد با یک “نرمی” قرار بگذارد. می دانید، افرادی که جراح، وکیل یا دانشگاهی هستند. مردم عادی. او گفت: “بنابراین من در این برنامه فقط برای ملاقات با آن افراد هستم.”

ناتانیل اس. باتلر/گتی ایماژ

اگرچه این بازیگر چند دی‌ام‌ک از زنان دریافت کرده است، «که هیجان‌انگیز است»، به‌طور کلی به نظر نمی‌رسد که او از این زندگی هیجان‌انگیز هیجان‌انگیز باشد. “من احساس می کنم این برنامه کمی سفید است. خیلی سفید است و شبیه یک مرد بسیار خاص و یک نوع زن بسیار خاص است، بنابراین فکر نمی‌کنم که در اینجا با خانمم ملاقات کنم.»

پس برای هرکسی که با امیلی راتایکوفسکی مطابقت دارد و نیاز دارد بازکننده‌ای پیدا کند که خنده‌دارتر از چیزی باشد که پیت دیویدسون می‌نویسد، موفق باشید.
منبع