امیلی راتایکوفسکی معتقد است که پیت دیویدسون یک “بازگشت خوب” است

اگر تلاش امیلی راتاجکوفسکی و پیت دیویدسون برای شما مانند یک رابطه درسی بازگشتی به نظر می رسد، احتمالاً به این دلیل است.

راتایکوفسکی و دیویدسون هر دو طرف دیگر روابطی هستند که به شدت تبلیغ می شود. در ماه آگوست، کیم کارداشیان پس از 10 ماه عاشقانه طوفانی با دیویدون قطع رابطه کرد و ظاهراً علاقه ای به “جدی” شدن با یک نفر خیلی زود پس از طلاقش از کانیه وست نداشت. پس از شایعات خیانت، راتاجکوفسکی از همسر چهار ساله‌اش، سباستین بیر مک‌کلارد، طلاق گرفت. این زوج سابق یک پسر یک ساله به نام سیلوستر آپولو بیر دارند. آنها اخیراً از هم جدا شدند. این تصمیم Em بود مردم در ماه جولای. او خوب است. او قوی است و روی پسرش متمرکز است. او عاشق مادر شدن است.»

بنابراین، اکنون امیلی راتایکوفسکی کجا را ترک می کند؟ یک منبع گفت: «امیلی حالش خوب است و از زمان طلاقش بیشتر با زندگی خود به عنوان یک مادر مجرد سازگار شده است. سرگرمی امشب در 23 نوامبر. او در حال قرار گذاشتن است و با آن سرگرم می شود. او در موقعیت خوبی قرار دارد.»

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.منبع

این منبع ادامه داد: “امیلی پیت را می بیند و فکر می کند که او فوق العاده کاریزماتیک، بامزه و یک ریباند خوب است. این اتفاق بین آنها عادی است، اما او دوست دارد که آنها با یکدیگر راحت باشند و اوقات خوبی را با هم داشته باشند. برای او خوب پیش می روند.”

محتوا

پس از اینکه در اوایل ماه جاری توسط یک منبع ناشناس در تاریخ مشخصی مشاهده شد، مدل و SNL کمدین در روز تولد دیویدسون، 16 نوامبر، با هم عکس گرفتند. مردم گزارش داد که دیویدسون و راتاکوفسکی “همدیگر را می دیدند”، در حالی که یک منبع گفت ما هفتگی رابطه آنها “در مراحل اولیه” است، اما این زوج “واقعاً یکدیگر را دوست دارند.”