امیلی راتایکوفسکی “مطمئن نیست” کسی را پیدا کند که با او فرزند دوم را بزرگ کند.

امیلی راتایکوفسکی در حال برنامه ریزی برای بزرگ کردن خانواده خود، با یا بدون شریک عاشقانه است.

او افزود: “مثل اینکه یک زن اینطور است، “من حتی نمی دانم می توانم برای اولین بار با این پسر قرار بگذارم یا نه – او دو بچه دارد.” بچه ها فقط آنجا نیستند. بنابراین آنها عاشق شما خواهند شد و اینگونه خواهند گفت: “اوه، لعنتی، او دو فرزند دارد – حدس بزنید من یک پدر ناتنی هستم.” من نمی گویم که این خوب است. فقط میگم نگران این نباش. این نباید یک عامل تعیین کننده برای داشتن فرزند یا نداشتن به تنهایی باشد، زیرا آنها اینطور فکر نمی کنند.”

این مدل تنها در یک پرسش و پاسخ مشترک با طرفدارانش فاش کرد که امیدوار است در آینده به پسرش، سیلوستر، خواهر و برادری بدهد. هنگامی که از او در مورد تربیت فرزندان بدون پدر در تصویر پرسیده شد، او پاسخ داد: «من خیلی به این موضوع فکر کردم. بسیاری از دوستان من تخمک های خود را فریز کرده اند تا برای خودشان زمان بیشتری بخرند، مشاغلی را که می خواهند انجام دهند، با شریک بالقوه ای که می خواهند ملاقات کنند، اما من می دانم که بسیاری از افراد IVF انجام داده اند زیرا قادر به باردار شدن نبودند. به طور طبیعی.”

این بدن من نویسنده ادامه داد: “یکی از دوستان من – یک دوست بسیار معروف با خواهران زیادی – وقتی به او گفتم که دارم طلاق می‌گیرم، اینطور گفت: “نگران نباش، مثل اینکه بچه‌ها از بچه‌دار شدنت منصرف نمی‌شوند. . و حدس بزنید چه؟ حق با او بود.» راتایکوفسکی پسر دو ساله اش را با همسر سابقش سباستین بیر مک کلارد به اشتراک می گذارد. این زوج پس از چهار سال زندگی مشترک در جولای 2022 از هم جدا شدند. این دختر از دست رفته ستاره توضیح داد که از زمان جدایی برای قرار ملاقات تلاشی نکرده است، زیرا، “به طور کلی، اینطور نیست که پسرها اینطور باشند، “اوه، خدای من، من نمی خواهم پدرخوانده شوم” – این فشار زیادی است. من خیلی متاسفم که این را می گویم – مردها با حرف هایشان فکر می کنند. و آنقدرها هم پیشرفته نیستند.»

این پست در ابتدا در نمایشگاه Vanity Fair.
منبع

او در ادامه توضیح داد که در یک ویزیت اخیر با پزشک، موضوع فریز کردن تخمک هایش مطرح شد. “من [mother] راتایکوفسکی توضیح داد که به طور طبیعی در 38 سالگی من را باردار شدم، بنابراین هرگز به ذهن من خطور نکرد. «فکر می‌کنم قطعاً دوست دارم فرزندان بیشتری داشته باشم—من واقعاً دوست دارم مادر باشم. مطمئن نیستم کسی را پیدا کنم که بخواهم با او بچه بزرگ کنم.»

امیلی راتایکوفسکی در پایان گفت: «می‌خواهم مراقب نحوه بیان این حرف‌ها باشم، زیرا فکر می‌کنم داشتن دو نفر که یک فرزند را بزرگ می‌کنند می‌تواند واقعاً مهم باشد. من فکر می کنم که، می دانید، داشتن یک پدر مهم است. اما من همچنین فقط می خواهم بگویم که من چند زن را می شناسم که به تنهایی این کار را انجام داده اند و کارهای باورنکردنی انجام داده اند و آنها مادران فوق العاده ای هستند و بچه های فوق العاده ای دارند و من شخصاً واقعاً دوست داشتم به تنهایی پدر و مادر باشم. . بنابراین من شخصاً از باردار شدن و زایمان به عنوان یک زن مجرد نمی ترسم.