امیلی راتایکوفسکی در یک بازی نیکس تی شرت مگان فاکس می پوشد

این مدل به همراه دوست کمدین Ziwe در بازی پلی آف نیکز در مدیسون اسکوئر گاردن در شهر نیویورک (که در آن میامی هیت را شکست دادند) شرکت کرد. این دو در کنار زمین برای بازی نشسته بودند و لباس هایی پوشیده بودند که سبک متضاد آنها را نشان می داد.

در کنار او، زیوه یک تاپ صورتی براق براق، شلوار همسان، کفش‌های ورزشی سفید Miu Miu، یک کلاه سطلی صورتی و یک گردنبند صورتی و سفید با منجوق با طلسم با عکس اپرا وینفری پوشیده بود.

ny knicks پیام ورزشی

میشل فارسی/ NY Knicks/ MSG Sports

ادای احترام راتاجکوفسکی به فاکس و بدن جنیفر در میان مکالمات مداوم او در مورد تصویر بدن، توانمندسازی زنان، قرار ملاقات به عنوان یک فرد عجیب و غریب، و جنسیت‌سازی فرم زنانه مطرح می‌شود. او موضوعات پادکست خود را لمس می کند، زیاد کمو همچنین در کتاب او، بدن من. فاکس همچنین از تمایلات جنسی خود و همچنین از عینیت بخشیدن به تجربه اش در هالیوود صحبت کرده است. در سال 2019 او حتی گفت سرگرمی امشب او پس از اینکه در نقشش در کمدی ترسناک سال 2009 بیش از حد جنسی شده بود، دچار “شکستگی روانی واقعی” شد.

ny knicks پیام ورزشی

EmRata یک تی شرت برش مشکی بر روی آن تصویری از فاکس پوشیده بود که به نظر ترسناک و خونین از فیلم کالت-کلاسیک خود بود. بدن جنیفر. او این پیراهن استریت را با شلوار جین آبی بزرگ، که تا شده و دکمه‌های آن را باز کرده بود، و کفش‌های ورزشی سفید ساده ست کرد. او با چند حلقه و گوشواره طلا تزئین کرد و بعداً یک ژاکت دانشگاهی Knicks x Kith به رنگ آبی و نارنجی پوشید.

ny knicks پیام ورزشی

امیلی راتاکوفسکی برای یک شب دخترانه با ظاهری که به ادای احترام به مگان فاکس، بمب‌گذاری عجیب و غریب همکارش بود، پا گذاشت.

میشل فارسی/ NY Knicks/ MSG Sports

رزا سانچز سردبیر ارشد اخبار هارپرز بازار است که روی اخبار مربوط به سرگرمی، مد و فرهنگ کار می کند. او پیش از این، سردبیر اخبار ABC News و قبل از آن، سردبیر اخبار افراد مشهور در American Media بود. او همچنین برای رولینگ استون، تین ووگ، فوربس، و هالیوود ریپورتر، از جمله دیگر رسانه ها، نوشته است.منبع

NY Knicks/MSG Sports