امیلی راتایکوفسکی در میلان بند بند خود را به نمایش گذاشت

او ادامه داد: «من نمی‌فهمم چرا ما همچنان زنان را به خاطر اشتباهات مردان مقصر می‌دانیم، به‌ویژه وقتی در مورد زنان 20 ساله صحبت می‌کنید که با مردانی در موقعیت‌های قدرت که دوبرابر سنشان سن دارند، سروکار دارند. همچنین، اگر شما در یک رابطه هستید، شما موظف به وفاداری هستید، بنابراین کل زن دیگر مقصر است – این بد است و به معنای واقعی کلمه برای دور نگه داشتن زنان طراحی شده است.
منبع

صحبت از نسل TikTok، Ratajkowski فقط بحث تقلب آدام لوین را بررسی کرد که در اوایل این هفته پس از اینکه یک مدل اینستاگرام مبادله متنی بسیار بد با خواننده Maroon 5 را فاش کرد، در برنامه مطرح شد. شما می توانید همه چیز را در اینجا بخوانید، اما فقط بدانید که همسرش، بهاتی پرینسلو، مدل ویکتوریا سیکرت، در حال حاضر فرزند سوم خود را باردار است و به نظر می رسید لوین از زن مورد نظر، سامنر استرو، می پرسد که آیا می تواند از نام کوچک خود برای این کار استفاده کند. بچه.

راتاجکوفسکی که اخیراً از همسر چهار ساله‌اش جدا شده است، از زنان خواست تا مکالمه را روی لوین متمرکز کنند، زیرا استرو به خاطر نقشش در این رابطه با واکنش‌های اینترنتی مواجه می‌شود. “من فکر می کنم یک مشکل بزرگ در فرهنگ ما در حال حاضر این است که ما فقط می گوییم، “اوه، مردان فقط هیولا هستند، آنها وحشتناک هستند، آنها وحشتناک هستند.” ما آنها را مسئول نمی‌دانیم و سپس زنان دیگر را مقصر می‌دانیم.» این مدل در ویدیوی خود در TikTok گفت: «از زنان می‌خواهیم رفتار خود را تنظیم کنند، به جای اینکه فقط بگوییم مردان باید رفتار خود را تغییر دهند. این جنسیت گرایی است؛ این یک کلاسیک است. زن ستیزی.»