امیلی راتایکوفسکی با کسی که قطعا پیت دیویدسون نیست بوسه می دهد

Emily Ratajkowski در حال گذراندن فصل تعطیلات دختر داغ است.

این مرد 35 ساله، همانطور که قبلا ذکر شد، یک هنرمند است، در درجه اول در رسانه های عکاسی و کلاژ. از طریق وب سایت خود، او همچنین به نظر می رسد … تی شرت، هودی، و شلوار جین می فروشد؟ او همچنین بسیار تمرین می کند.

محتوای اینستاگرام

سپس، در روز چهارشنبه، 21 دسامبر، او با هنرمندی به نام جک گریر بیرون آمد – و شما می توانید آنها را در حال مکیدن چهره در خارج از آپارتمانش در نیویورک ببینید. دیلی میل. اینجا گریر دوازده سال پیش با یک ژاکت سبز رنگ، در کنار همشهری جاستین تروکس، در فاز موهای ناخوشایند صورتش است.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

نیویورک سیتی، نیویورک – 14 مه: (LR) مل اوتنبرگ، جن بریل، رافائل دی کاردناس، جاستین تروکس و جک گریر در افتتاحیه NIKE STADIUM NYC در 276 Bowery در 14 مه 2010 در شهر نیویورک شرکت کردند. (عکس از نیک هانت / پاتریک مک مولان از طریق گتی ایماژ)پاتریک مک مولان/گتی ایماژ

از زمان جدا شدن از شوهر متقلبش سباستین بیر-مک کلارد، که با او پسری به نام اسلای دارد، راتاکوفسکی با برد پیت، دی جی نیویورک اورازیو ریسپو و کازانوا پیت دیویدسون مشهور ارتباط داشته است. او همچنین در برنامه‌ها حضور دارد و مانند بقیه ما در اواسط زمان با آن کار می‌کند.