امیلی راتاکوفسکی فکر می کند که پیت دیویدسون یک “بازگشت خوب” است

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

گتی ایماژ

اخباری مبنی بر قرار ملاقات پیت و امیلی اولین بار در 13 نوامبر (به معنای واقعی کلمه 2 دقیقه پیش) به لطف یک منبع اطلاعاتی DeuxMoi که این زوج را در بروکلین دید منتشر شد:

روز بعد، امیلی با لایک کردن این توییت به شایعات دامن زد:

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

اوه، و زمانی که یک منبع گفت، پیت + امیلی در روز تولد پیت پاپ شدند E! اخبار “این هنوز خیلی جدید است، اما آنها بدون وقفه در ارتباط بودند و او فقط با او بیرون رفت تا تولدش را جشن بگیرد و می خواست به او احساس خاص بودن بدهد. این رابطه تا کنون سرد است. هیچ فشاری برای اختصاصی کردن آن وجود ندارد، اما او واقعاً او را دوست دارد. پیت جذاب است و مطمئناً او را به دست آورده است.”

به نظر می رسد که جامعه هنوز در حال بهبودی از این خبر است که پیت دیویدسون و امیلی راتاکوفسکی پس از جدایی پر طرفدار خود با هم قرار می گذارند، اما لطفاً به شما توصیه شود که آنها نه در یک رابطه

در حالی که کیم کارداشیان، کیم کارداشیان سابق پیت، همه را به این فکر می‌کرد که او با ارسال آهنگی از پیت، «نقطه‌ای» می‌کند. دیگر آریانا گرانده سابق:

سرگرمی امشب گزارش می دهد که پیت و ام راتا “در حال حفظ عشق خود هستند” و منبعی تایید می کند که آنها به سادگی “وقت خوبی را با هم سپری می کنند.”

این منبع توضیح می‌دهد: «امیلی از زمان طلاقش به‌عنوان یک مادر مجرد، حالش خوب است و بیشتر با زندگی‌اش سازگار شده است». او در حال قرار گذاشتن است و با آن سرگرم می شود. او در موقعیت خوبی قرار دارد.

راستش را بخواهید، علیرغم این واقعیت که به معنای واقعی کلمه فقط یک هفته گذشته، چیزهای بیشتری وجود دارد، بنابراین:منبع اینستاگرام

در همین حال، ET منبع همچنین می گوید که امیلی فکر می کند پیت یک “بازگشت خوب” است، و توضیح می دهد “امیلی پیت را دیده است و فکر می کند که او فوق العاده کاریزماتیک، خنده دار و یک ریباند خوب است. بین آنها عادی است، اما او دوست دارد که آنها با آن راحت باشند. با همدیگر خوش بگذرانید. اوضاع برای او خوب پیش می رود.”

فهمیدم! اما مانند…

پیت دیویدسون، امراتا

پیت دیویدسون، امراتا