امیلی راتاجکوفسکی احساس نمی‌کند که می‌تواند به طور اتفاقی قرار بگذارد

“همچنین سخت بوده است، زیرا من سعی کرده ام به طور معمولی قرار ملاقات بگذارم، هوم نشوم، دستبند نزنم، و انجام این کار و توجه به افرادی که می بینم سخت بوده است، زیرا من نمی بینم. لزوماً می‌خواهم بدانم چه زمانی به قرار دیگری می‌روند. واقعاً سخت بوده است، زیرا اساساً، هر زمانی که من به قرار دیگری می‌روم، همه می‌دانند، بنابراین بچه‌های دیگری که با آنها قرار ملاقات می‌گذارم آن را می‌بینند، و به نوعی سخت بوده است. ، زیرا مطمئناً آنها می گویند “اوه، دیشب با او صحبت نکردم” و بعد می دانید، عکس هایی از من برای شام با شخص دیگری وجود دارد.”

مارپیچ شرم زمانی که شما باید به خاطر انباشت دوربین به دست گرفتن از تاریخ خود عذرخواهی کنید استالکرها عکس‌های هر ثانیه از تاریخ:

“وقتی با کسی قرار ملاقات می گذاری خیلی سخت است – منظورم این است که من عصبی هستم! من در مورد این شخص عصبی هستم، اینکه او در مورد من چه فکری می کند، و بعد با این چیزی می آیم، ” میلیون‌ها عکس از شما در حال صحبت کردن یا راه رفتن در خیابان با من وجود خواهد داشت، و فکر می‌کنم در این مورد شرمنده‌ام. قطعاً باعث می‌شود احساس خجالت کنم، و سپس همانطور که گفتم، از طرف دیگر این کار را نمی‌کنم. مردی را نمی‌خواهم که بگوید: “اوه خدای من. من عاشق این هستم که دیشب پاپاراتزی شدیم.”

فقط یک یادآوری روزانه که قرار ملاقات، مهم نیست که چه کسی هستید، بد است. به عنوان رسید، ما متواضعانه آنچه را که امیلی راتاکوفسکی، انسان زرق و برق دار/ثروتمند/مشهور/موفق داشت، در مورد ماجراجویی های خود در قرار ملاقات در یکی از قسمت های اخیر پادکستش بیان می کنیم. بالا کم.

نکات برجسته بیشتر از Struggles of Dating while EmRata عبارتند از:

آن احساس بد زمانی که یک قرار در مورد عکاسان روانی می شود:

با این حال، هشدار منصفانه است، در حالی که احساس عمومی “وای، قرار ملاقات می تواند بسیار بد است” است v قابل ارتباط و جهانی، دلایل شخصی EmRata دوستیابی بسیار معروف برای انسان خاص است.

“من در قرارهایی رفته ام که هیچ عکسی وجود نداشته است، و می گویم “همه چیز خوب است”، و سپس زمان هایی بوده است که به معنای واقعی کلمه برای اولین بار که با کسی ملاقات کردم، 2 ساعت را با هم گذراندیم، و عکس هایی وجود دارد. در اینترنت. دوستان صمیمی من اینگونه خواهند گفت: “ای رفیق، آن پسر خجالت زده است، مثل این که، او گیج شده است. او به تازگی در قرار ملاقات با شما عکس گرفته است.” و بعد این به من احساس بدی می‌دهد، من می‌گویم: «نمی‌خواهم با کسی باشم که از عکس گرفتن با من هیجان‌زده است»، این نشانه خوبی نیست.»

مشکل زمانی که شما معمولی هستید و با چند نفر قرار می گیرید و عکس ها همه جا هستند:

او درباره حضور عمومی/مداوم پاپاراتزی در زندگی‌اش گفت: «تماشا کردن خیلی عجیب به نظر می‌رسد». “من قبلاً این را در پادکست گفته ام، اما اساساً این اولین بار است که از 14 سالگی مجرد هستم، بنابراین همیشه، و قطعاً به عنوان یک بزرگسال. وقتی در 20 سالگی بودم، به نوعی بیش از حد از آن می ترسیدم. دنیا و از مردها می ترسم، تا واقعا قرار بگذارم. یادم می آید که در 20 سالگی چند قرار ملاقات رفتم، و در بین رابطه ها برای لحظات کوتاه و به نوعی احساس ناراحتی کردم، و با آن سرگرم نشدم، و بنابراین، این باعث شده است به نوعی اولین فرصت من برای قرار ملاقات بود و واقعاً یک تجربه عالی بود.”

ستاره ها، آنها دقیقاً مانند ما هستند (به جز همچنین، به طور همزمان، کاملاً متفاوت).منبع