«امیلی در پاریس» فصل 4: هر آنچه که تاکنون می‌دانیم

اگرچه برنامه‌های نتفلیکس – حتی آنهایی که با استقبال نسبتاً خوبی مواجه شده‌اند – به دلیل لغو ناگهانی آن‌ها پس از تنها یک یا دو فصل شناخته می‌شوند، اما می‌توانید مطمئن باشید که فصل چهارم در راه است.

چه کسانی در فصل چهار حضور دارند؟

در آستانه اکران اول امیلی در پاریس فصل سوم، ما در حال حاضر منتظر فصل چهارم سریال فانتزی موفق نتفلیکس هستیم. (هرگز نمی توان قسمت های زیادی در صف داشت.)

به نظر می رسد می توان حدس زد که لیلی کالینز در نقش امیلی نقش آفرینی خواهد کرد و هیچ تغییری برای بقیه بازیگران معمولی اعلام نشده است. (امید است که فصل چهارم حداقل یک حضور توسط کیت والش به عنوان رئیس سابق آمریکایی امیلی را نیز شامل شود.) مهمتر از آن، ما چشمانمان را برای هر شخصیت جدیدی که ممکن است معرفی شود باز نگه داریم. شاید عشق دیگری؟ وقتی در پاریس هستید، هرگز نمی توانید تعداد زیادی داشته باشید.


منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در حالی که ما هنوز چندین سوال داریم که بعد از پایان فصل دوم باقی مانده است، و حتی سوالات بیشتری نیز خواهیم داشت، من مطمئن هستم که با پایان فصل سوم، یک تضمین برای فصل چهارم وجود دارد: هر کاری که امیلی کوپر انجام دهد، او انجام خواهد داد. آن را به سبک

در ژانویه 2022، پس از پخش فصل دوم سریال، امیلی در پاریس برای فصل سوم و چهارم به طور همزمان تمدید شد.

محتوای اینستاگرام

دارد امیلی در پاریس هنوز تمدید شده؟

ما می دانیم، برای تنوع، که فصل های سه و چهار از امیلی در پاریس قرار بود پشت سر هم فیلمبرداری شود، اما تاریخ پخش فصل چهارم هنوز اعلام نشده است، بنابراین تنها چیزی که در حال حاضر باید ادامه دهیم، حدس های علمی است. فصل دو و سه از امیلی در پاریس هر دو در پایان ماه دسامبر درست قبل از کریسمس به نمایش درآمدند، بنابراین اگر مجبور بودیم شرط بندی کنیم، باید بگوییم که مواظب تاریخ نمایش اواخر دسامبر 2023 باشیم.

برای هر آنچه در مورد فصل چهارم می دانیم، در ادامه مطلب بخوانید امیلی در پاریس

تاریخ اکران کی هست؟