«امیلی در پاریس» فصل 3: بازیگران، جزئیات، اسپویلرها، تاریخ انتشار و جزئیات بیشتر

آیا با خانواده سیلوی ملاقات خواهیم کرد؟

ستاره می گوید: «مطمئناً زرق و برق در مورد ملاقات بیشتر با عزیزان سیلوی. این چیزی است که ممکن است در فصل های آینده بیشتر درباره آن بشنویم. ما همه چیز در مورد سیلوی را به یکباره متوجه نمی شویم. او مثل یک پیاز یا کنگر فرنگی است. لایه‌های زیادی برای پوست‌گیری وجود دارد.»

از زمانی که کاترال فاش شد، طرفداران از او خواستند تا در این برنامه حضور داشته باشد جنسیت و شهر شخصیت سامانتا جونز به لندن نقل مکان کرده بود. ما می دانیم که دارن ستاره و سابق SATC طراح لباس پاتریشیا فیلد (و فعلی امیلی در پاریس طراح صحنه و لباس) به Cattrall نزدیک هستند، پس بیایید بگوییم که خارج از قلمرو امکان نیست.

مطمئن! 10 عکسی که نتفلیکس در 22 سپتامبر 2022 منتشر کرد را بررسی کنید.

آیا می توانیم نگاه دیگری به فصل داشته باشیم؟

همانطور که خالق دارن استار گفت زرق و برق سال گذشته، «آنچه برای امیلی اتفاق افتاد به معنای پایان آلفی نیست. گاهی اوقات به رابطه‌ای نگاه می‌کنید که فکر می‌کنید یکی است، و متوجه می‌شوید که یکی ممکن است شخص دیگری باشد. پس من اینو باور ندارم…. مطمئناً، برای من، در به روی امیلی و الفی باز است.»

در همین حال، این صفحه را نشانه گذاری کنید، زیرا با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر، ما اولین نفری هستیم که این داستان را به روز می کنیم. و برای خواندن بیشتر مصاحبه ما با خالق دارن استار درباره پایان فصل 2، اینجا را کلیک کنید.

در فصل جدید چیزهای زیادی وجود دارد که باید منتظر آنها بود – جدای از لباس های باورنکردنی، مکان های محلی خیره کننده، و مردان داغ: عمدتاً تصمیم امیلی در مورد آینده اش. ستاره به ما گفت: “نکته در مورد این تصمیم این است که هیچ تصمیم درستی در اینجا وجود ندارد.” هیچ تصمیمی وجود ندارد که همه را خوشحال کند یا حتی امیلی را خوشحال کند. او انتخاب های سختی دارد و در پایان فصل در موقعیت های سخت زیادی قرار می گیرد.”

در مورد ظاهر کیم کاترال چطور؟

بر اساس لاگ لاین رسمی نتفلیکس، ما هنوز چیز زیادی در مورد فصل جدید نمی دانیم، اما با توجه به اینکه لوسین لاویسکونت (الفی) مورد علاقه طرفداران اکنون یک سریال معمولی است (او قبلاً به عنوان ستاره مهمان فهرست شده بود)، به نظر می رسد امیلی ممکن است تلاش کند کاری کنید که همه چیز با بریتانیایی جذاب کار کند. (البته، تا آنجا که ما می دانیم، او نمی داند که او به آپارتمان گابریل رفته است به این امید که کاری را دوباره با مرد فرانسوی شروع کند.)

اشلی پارک در نقش میندی، لیلی کالینز در نقش امیلی و کامیل رازات در نقش کامیل در قسمت 301. امیلی چتری دارد! همچنین، Mindy به بلانش دورو رفته است و من برای آن اینجا هستم.

استفانی برانچو/نتفلیکس © 2022منبع