“امیلی در پاریس” حتی در بین بازیکنان هاکی NHL محبوب است – ویدیوی ویروسی TikTok را تماشا کنید

این ویدیو نزدیک به نیم میلیون بازدید و 43.9 هزار لایک داشته است. یکی از کاربران TikTok از اسکینر به عنوان “تام هالند NHL” یاد کرد در حالی که دیگری نوشت: “من طرفدار امیلی در پاریس من نمی دانم این مرد کیست، اما وقتی به شما می گویم دوستش دارم… دروغ نمی گویم.»

با تشکر از امیلی در پاریس، یکی از تیم های NHL به تازگی به TikTok سالم ترین فیلم داغ میکروفون سال را برکت داده است.

اسکینر با هیجان به هم تیمی اش ماتیاس ساموئلسون می گوید: «فصل جدیدی در راه است. “این فصل او چتری می شود!” صبر کنید تا اسکینر بشنود که فصل سوم در حال حاضر در نتفلیکس است!

یکی دیگر از کاربران TikTok پاسخ داد: “جف اسکینر شایان ستایش ترین بازیکن هاکی تا به حال است.” و من باید با آن موافقت کنم. بله بلا، میله روی زمین است، بل… آن را ذخیره کنید. هیجان او واقعاً شیرین است و من از لذت بردن از این پیروزی کوچک در برابر مردانگی سمی در ورزش شرمنده نخواهم شد.

حتی لیلی کالینز، را امیلی کوپر، ویدیو را دید. او در کنار این ویدئو در اینستاگرام نوشت: “خب این یکی از کراس اوور [email protected] است که انتظارش را نداشتم.” امیلی در پاریس اکانت اینستاگرام پاسخ داد: «من را به عنوان مربی قرار دهید.»

محتوای TikTok

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

امیلی در پاریس فصل سوم در حال حاضر است در نتفلیکس موجود است.


منبع

در 23 دسامبر، تیم رسانه های اجتماعی بوفالو سابرز فیلمی از جف اسکینر به اشتراک گذاشت که به بازیکن دیگری درباره نمایش “مورد علاقه” خود می گوید. امیلی در پاریس. بله، سریال نتفلیکس به دنبال کار امیلی کوپر و ماجراهای ناگوار عاشقانه در فرانسه با افراد زیبا، لباس های زیباتر و قهرمانی که در کارش بد است.