«امیلی در پاریس» برای فصل‌های 3 و 4 تمدید شد: هر آنچه می‌دانیم

فیلمبرداری فصل جدید کی شروع می شود؟

امیلی در پاریس برای یک سوم بازخواهد گشت و فصل چهارم

تهیه کننده و ستاره لیلی کالینز نیز در نقش امیلی کوپر، در کنار بازیگران ثابت سریال فیلیپینی لروی-بیولیو (سیلوی)، لوکاس براوو (گابریل)، اشلی پارک (میندی)، کامیل رازات (کامیل)، ساموئل آرنولد (ژولین)، برونو گوری (برونو گوری) بازمی گردد. لوک)، ویلیام آبادی (آنتوان) و لوسین لاویسکونت (الفی). خالق و مجری برنامه، دارن استار نیز هدایت فصل سوم را بر عهده خواهد گرفت.

در 10 آوریل 2022، در PaleyFest، نتفلیکس اعلام کرد که تولید فصل سوم تابستان امسال آغاز خواهد شد.

روز دوشنبه 10 ژانویه 2021، نتفلیکس اعلام کرد این سریال کمدی نه برای یک بلکه برای دو فصل توسط سرویس استریم تمدید شده است.

در مورد ظاهر کیم کاترال چطور؟

در بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در ماه می 2021، نتفلیکس این را فاش کرد امیلی در پاریس توسط 58 میلیون خانواده در 28 روز اول پخش آن در پلتفرم استریم مشاهده شده است و آن را به محبوب ترین سریال کمدی نتفلیکس در سال 2020 تبدیل کرده است. بنابراین اساساً آنچه نتفلیکس می خواهد بگوید این است: این نمایش très مردمی.

آیا با خانواده سیلوی ملاقات خواهیم کرد؟

فصل سوم و چهارم چه زمانی در نتفلیکس پخش می شود؟

کدام بازیگران در حال بازگشت هستند؟

در همین حال، این صفحه را نشانه گذاری کنید، زیرا با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر، ما اولین نفری هستیم که این داستان را به روز می کنیم. و برای خواندن بیشتر مصاحبه ما با خالق دارن استار در مورد فصل دوم، اینجا را کلیک کنید.


منبع

بر اساس زمانی که دو فصل اول در نتفلیکس پخش شده است، احتمالاً می توانید انتظار داشته باشید که فصل سوم در اواخر سال 2022 یا اوایل سال 2023 و فصل چهارم در اواخر سال 2023 از راه برسد.

ستاره می گوید: «مطمئناً زرق و برق در مورد ملاقات بیشتر با عزیزان سیلوی. این چیزی است که ممکن است در فصل های آینده بیشتر درباره آن بشنویم. ما همه چیز در مورد سیلوی را به یکباره متوجه نمی شویم. او مثل یک پیاز یا کنگر فرنگی است. لایه‌های زیادی برای پوست‌گیری وجود دارد.»

در اینجا همه چیز دیگری است که ما از آن می دانیم امیلی در پاریس فصل سوم و چهارم تاکنون:

از زمانی که کاترال فاش شد، طرفداران از او خواستند تا در این برنامه حضور داشته باشد جنسیت و شهر شخصیت سامانتا جونز به لندن نقل مکان کرده بود. ما آن ستاره و سابق را می شناسیم SATC طراح لباس پاتریشیا فیلد (و فعلی امیلی در پاریس طراح صحنه و لباس) به Cattrall نزدیک هستند، پس بیایید بگوییم که خارج از قلمرو امکان نیست.