امیلی بلانت در مورد کار با تام کروز رکوردی را به ثبت رساند

این کاملاً با اظهارات قبلی او در مورد همکاری با کروز مطابقت دارد. زمانی که آن‌ها در حال تبلیغ فیلم بودند، امیلی بلانت روزی را در صحنه فیلمبرداری با همان لباس‌های سنگین به یاد آورد که تمام تلاشش را کرد تا تام را در فیلم منفی به او ملحق کند.منبع

بزرگسالان اجازه دارند با بزرگسالان دیگر شوخی کنند، مردم! امیلی بلانت پس از اینکه اظهاراتش از متن خارج شد، در حال ایجاد رکورد در مورد آزار و اذیت شدن توسط تام کروز است. راستش را بخواهید، ما آرزو می‌کنیم که او این کار را بیشتر انجام می‌داد تا بتوانیم یک ستون تکراری به نام «بی‌روح بودن…» داشته باشیم، اما به هر حال. او را بیدمشک صدا کرد تا او را بخنداند، و این کار انجام شد. بدون آسیب، بدون خطا، بدون تخلف.

سوء تفاهم ناشی از بلانت بود بیهوش پادکستی، که در آن او کار با تاپ گان: ماوریک ستاره در فیلم علمی تخیلی 2014 لبه فردا. برای فیلم، بلانت و کروز مجبور بودند لباس‌های سنگین بپوشند، که بلانت، که تازه وارد فیلم‌های اکشن پرهزینه شده بود، این لباس‌ها را ناراحت می‌کرد. او گفت: “اولین باری که آن را پوشیدم، شروع کردم به گریه کردن در مقابل تام، و او نمی دانست چه کار کند.” جهان شهری. من می‌گفتم «تام، مطمئن نیستم که چگونه از این فیلمبرداری عبور کنم» و شروع کردم به گریه کردن. من می‌گفتم: «در کل فیلمبرداری کمی احساس وحشت می‌کنم» و او برای مدت طولانی به من خیره شد، نمی‌دانست باید چه کار کند. و او می گوید، “بیا، دست از این بیدمشکی بردارید، باشه؟” من خندیدم و بعد از آن گذشتیم.»

بلانت و کروز در اولین نمایش «لبه فردا» در شهر نیویورک

جیم اسپلمن

راستش را بخواهید، گاهی اوقات شما به آن دوستی نیاز دارید که به شما عشق سختی بدهد تا شما را از یک مارپیچ وحشت خارج کند! اما ظاهراً افراد زیادی فکر می‌کردند که این یک قلدری یا چیزی است که بلانت احساس می‌کرد مجبور به اظهارنظر در مورد آن است. E! اخبار گفت: “این مضحک است که به عنوان چیزی که من را آزرده می کند، چرخانده می شود. این کار را نکرد. من داستان را به همان اندازه که تام قصدش را داشت با خیال راحت به اشتراک گذاشتم…. من کاملاً تام را دوست دارم، او یک دوست عزیز است و برای من یک جواهر تمام عیار بود. برای خنداندن من به شوخی گفته شد که خیلی هم انجام داد. و این چیزی است که ما تا به امروز به آن می خندیم.”