امبر هرد بیانیه ای درباره حل و فصل دعوای افترا با جانی دپ منتشر کرد

پرونده توهین سرفصل بین امبر هرد و جانی دپ حل و فصل شد. پس از یک محاکمه بسیار تبلیغاتی و پرتنش در ویرجینیا در اوایل سال جاری، هیئت منصفه موافقت کرد که هر دو سابق یکدیگر را بدنام کرده اند. هرد به پرداخت 10 میلیون دلار غرامت به دپ و 5 میلیون دلار غرامت جزایی محکوم شد. اگرچه او برنامه هایی برای مبارزه با آن داشت، اما هرد از آن زمان درخواست تجدید نظر را پس گرفت.

با آشکار شدن دادگاه در انظار عمومی، هرد که دپ را به سوءاستفاده متهم می کرد، مورد توهین حامیان دپ قرار گرفت. زمانی که حکم صادر شد، طرفداران دپ از جمله برخی افراد مشهور جشن گرفتند. دپ پس از مدت کوتاهی پس از پایان محاکمه با حضور در VMAs دوباره به صنعت سرگرمی مورد استقبال قرار گرفت و او در نقش پادشاه لوئیس پانزدهم در فیلم فرانسوی بازی می کند. لا مورد علاقه، قرار است در سال 2023 منتشر شود.

منبع

هرد ادامه داد: «در این میان من در معرض نوعی تحقیر قرار گرفتم که به سادگی نمی‌توانم دوباره زندگی کنم.» حتی اگر درخواست تجدیدنظر من در ایالات متحده موفقیت‌آمیز باشد، بهترین نتیجه یک محاکمه مجدد است که در آن هیئت منصفه جدید باید در نظر بگیرد. به سادگی نمی توانم برای بار سوم از آن عبور کنم.”

او ادامه داد: «این یک عمل امتیازی نیست. “هیچ محدودیت یا وقاحتی در مورد صدای من وجود ندارد.” پستی را که هرد با یک شکلک دوقلوی صورتی شرح داده است، اینجا ببینید:

محتوای اینستاگرام

هرد این خبر را در یک بیانیه طولانی که در روز دوشنبه 19 دسامبر در شبکه اینستاگرام خود منتشر کرد، به اشتراک گذاشت. هرد نوشت: «برای من مهم است که بگویم من هرگز این را انتخاب نکردم. نابود شد توهینی که من در رسانه های اجتماعی با آن روبه رو شده ام، نسخه ای تقویت شده از روش هایی است که در آن زنان وقتی جلو می آیند، دوباره قربانی می شوند.”

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.