امبر رز می خواهد «تا آخر عمرم مجرد باشد» در نقش دوست پسر سابقش با شر قرار می دهد


امبر رز کاملاً خوشحال است که در آینده ای قابل پیش بینی در کنارش تنهاست.

این مدل ظاهر شد صوفیه با F پادکستی این هفته که در طی آن او آشکارا با مجری سوفیا فرانکلین در مورد روابط گذشته خود با ستارگانی مانند کانیه وست، 21 ساویج و همسر سابق ویز خلیفه صحبت کرد و توضیح داد که چرا این روزها به طور متفاوتی درباره شراکت طولانی مدت فکر می کند. رز در مورد صحنه دوستیابی فعلی گفت: «این بدتر از همیشه است.

آنها در اینجا بسیار منزجر کننده هستند. آنها لعنتی زشت هستند. مثلاً من می خواهم تا آخر عمر مجرد باشم.» او اعتراف کرد. رز در ادامه تاکید کرد: «من نمی‌خواهم خانه یا زندگی‌ام را با کسی تقسیم کنم. من نمی خواهم کسی اطراف بچه هایم باشد. من نمی خواهم رابطه جنسی داشته باشم … این خیلی بد است. من آن را نمی خواهم.» با این حال، او اضافه کرد که از ایده “لزبین” بودن استقبال می کند، اما “در تنهایی” بودن نیز کاملاً خوب است. امبر رز در پایان گفت: “من بسیار خوشحالم که در رختخوابم با کسی نیستم.”

الکساندر ادواردز و امبر رز در 23 ژوئن 2022 در Spotify’s All Rap-Caviar Experience شرکت می کنند.

فریزر هریسون/گتی ایماژ

عشق جدید ستاره موزیکال “Mask Off” به مجرد بودن، چند ماه پس از آن رخ می دهد که دوست پسر سابقش الکساندر “AE” ادواردز شروع به قرار ملاقات با چر کرد. رز و ادواردز به مدت سه سال با هم قرار داشتند و یک پسر 3 ساله به نام اسلش دارند، اما در تابستان 2021 پس از اینکه او را در حال خیانت به او با چندین زن مختلف گرفتار کرد، تصمیم گرفتند راه خود را ادامه دهند. این تهیه کننده موسیقی بعداً در مصاحبه ای به خیانت خود اعتراف کرد سرگرمی امشب، اعتراف کرد که “گرفتار شد” و رز “به اندازه کافی، بدیهی است.”

شر که چهل سال از ادواردز بزرگتر است، برای اولین بار در اوایل نوامبر رابطه خود را به طور عمومی اعلام کرد، زیرا این زوج هنگام ورود به پاتوق سلبریتی های غرب هالیوود در کریگ برای صرف شام با خواننده رپ تایگا، دست در دست هم گرفتند. از آن زمان، آیکون موسیقی به ستایش از دوست پسر جدیدش ادامه داده است و در طی مصاحبه ای اعتراف کرده است. نمایش کلی کلارکسون“روی کاغذ، به نوعی مضحک است. اما در زندگی واقعی، ما به خوبی با هم کنار می آییم.»منبع