الیوت پیج رابطه گذشته خود با کیت مارا را فاش می کند – کسی که با مکس مینگلا قرار می گرفت

با این حال، آکادمی چتر ستاره می‌گوید مینگلا از رابطه او با مارا حمایت می‌کرد، که ظاهراً به پیج گفته بود: “من هرگز فکر نمی‌کردم بتوانم عاشق دو نفر باشم و اکنون می‌دانم که می‌توانم.” مارا و مینگلا در سال 2010 با یکدیگر رابطه برقرار کردند و چهار سال بعد در آگوست 2014 از هم جدا شدند. او از سال 2017 با بازیگر جیمی بل ازدواج کرده است.

پیج همچنین توضیح می دهد که رابطه آنها پس از اینکه او برای اولین بار به عنوان همجنسگرا ظاهر شد رخ داد، دوره ای که او آن را “زمان اکتشاف و همچنین دلشکستگی” توصیف می کند. این بازیگر بعداً در دسامبر 2020 به‌عنوان تراجنسیتی ظاهر شد. پیج در کتاب توضیح می‌دهد: «اولین کسی که بعد از شکسته شدن قلبم عاشق او شدم کیت مارا بود. مردم در 2 ژوئن. “او در آن زمان یک دوست پسر داشت، دوست داشتنی و با استعداد مکس مینگلا.”

«فکر می‌کنم رابطه من، یا هر چیزی که شما می‌خواهید آن را با کیت بنامید، بسیار حاکی از پویایی خاصی است که من دائماً خودم را در آن می‌دانستم، که گرفتار افرادی می‌شد که – فکر می‌کنم بسیاری از ما این کار را انجام می‌دهیم – که کاملاً اینطور نیستند. پیج در خاطرات خود می نویسد: “و نوع ایمنی در آن، بالا و پایین ها و برآمدگی سروتونین، و سپس از بین می رود.” او اضافه می کند، “و من فکر می کنم که قطعاً این یک الگو در زندگی من است. ”

کیت مارا و مکس مینگلا در شهر نیویورک در 4 ژوئن 2014.

آلو سبالوس

الیوت پیج به خوانندگان اطمینان می‌دهد که مارا کتاب را خوانده است و در یک نمایشگاه حضور خواهد داشت Pageboy رویداد این ماه در لس آنجلس. او می‌گوید: «فکر می‌کنم عشق و علاقه‌ای که به یکدیگر داریم، ویژگی خاص خودش است. جدا از صمیمیت‌هایی که درباره‌اش می‌نویسم.»
منبع

الیوت پیج حرف های زیادی برای گفتن دارد. در گزیده ای جدید از خاطراتش، Pageboy، این بازیگر 36 ساله ادعا می کند که در زمانی که کیت مارا هنوز با کیت مارا قرار داشت رابطه عاشقانه داشته است. سرگذشت ندیمه مکس مینگلا بازیگر. پیج می‌گوید این تلاش زمانی آغاز شد که او و مارا مشغول فیلم‌برداری بودند مردان ایکس: روزهای گذشته آینده، که در می 2014 به سینماها رفت.