الیوت پیج درباره سفر خود به عنوان یک مرد ترنس گفت: «به سختی موفق شدم»

او ادامه داد: «مطمئناً احساسی است که هرگز فکر نمی‌کردم آن را احساس کنم، و این بیشتر در میزان حضور من، احساس راحتی و توانایی وجودی من آشکار می‌شود. دوره‌هایی در زندگی من بوده که واقعاً احساس می‌کردم این کار را نکرده‌ام. بنابراین اغلب در لحظات آرام بسیار بیشتر است. من فکر می کنم ما در مورد “شادی ترنس” و سرخوشی صحبت می کنیم. خیلی از آن در سکون است. تا شانه هایم را به عقب برگردانم. من همیشه به نوعی خاموش بودم، مضطرب. من هرگز احساس نمی کردم که پوستم مال خودم است.»

منبع

این بازیگر نامزد اسکار فاش کرد صفحه ای که امروز می شناسیم چراغی از شادی ترنس است، اما “بدیهی است که لحظات بسیار سختی نیز وجود داشته است”. او ادامه داد: «احساس می‌کنم از بسیاری جهات به سختی موفق شدم. “اما امروز، من فقط من هستم و سپاسگزارم که اینجا هستم و زنده هستم و هر بار یک قدم بر می دارم.”

این نوعی صلح درونی و بیرونی است که پیج در نقاط مختلف مطمئن نبود که هرگز به آن دست خواهد یافت.

او گفت: “یک دوست به سادگی عکس می گیرد و سپس من یک نگاه اجمالی می بینم، و این فقط این هیجان الکتریکی را در بدن من می فرستد، این نوع جرقه.” «چون خنده‌دار است، چیز جدیدی می‌بینید، اما نه. متوجه شدم که اکنون برای افرادی که من را از قبل می‌شناختند متفاوت به نظر می‌رسم، اما دارم فکر می‌کنم، اوه خدای من، کسی هست که دیده‌ام اما هرگز فکر نمی‌کردم واقعاً ببینم.»

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

الیوت پیج در حال آماده شدن برای انتشار خاطرات قدرتمند خود با عنوانی مناسب است Pageboy. در آستانه اولین نمایش ادبی خود در هفته آینده، آکادمی چتر ستاره فصل اول کتاب و همچنین افکار خود در مورد زندگی و عشق را در داستان جلد ماه غرور به اشتراک گذاشت. مردم.

پیج زمانی که در دسامبر 2020 به عنوان ترنس ظاهر شد، تاریخ عجیب و غریبی را ثبت کرد – یک نقطه داستانی واقعی که بعداً در فصل سوم سریال پرطرفدار منعکس شد، که در آن شخصیت او، ویکتور هارگریز، انتقال خود را به خواهر و برادرش فاش کرد. اما سعادت احساس تجسم واقعی هنوز هم گاهی اوقات پیج را شگفت زده می کند.