الیزابت دبیکی در واقع برای سریال The Crown در فصل 2 تست داد

متشکرم. من احساس می کنم بسیار معتبر است.

در همین حال، وقتی اخیراً با تیم های لباس و آرایش و آرایش مصاحبه کردم، متوجه شدم که رنگ پوست شما از پرنسس دایانا رنگ پریده تر است، بنابراین آنها مجبور شدند شما را برنزه کنند. در مورد این روند چه چیزی می توانید به ما بگویید؟

من انجامش دادم. خیلی ممنون که به آن اشاره کردید. شما تنها کسی هستید که به آن اشاره کرده اید. روزی که این کار را انجام دادم، و اینطور گفتم: «سلام؟ نگاه کن.» و همه می گفتند، “باشه، ادامه می دهیم.” و من مثل “نگاه کن!” من واقعا برای انجام آن عصبی بودم. این خیلی خنده دار است که چگونه این اتفاقات برای شما به عنوان یک بازیگر رخ می دهد، جایی که شما تنها کسی هستید که در این جنگ بر سر چیزی می جنگید. یادم می‌آید که گفتم: «خدایا، بگذار یک بار دیگر این کار را انجام دهم، زیرا می‌توانم امضا را بهتر انجام دهم.» قطعا تمام تلاشم را کردم.

می دانم که شما به شدت روی لهجه دایانا و با مربیان حرکت کار کردید. سخت ترین رفتار یا رفتار برای شما چه بود؟

بله، بارها وجود دارد. من عاشق لباس باشگاه دیانا هستم. این خیلی نمادین است. حالا انگار همه این کار را می کنند، اما من واقعاً احساس می کنم که او اولین نفر بود. شورت کوچک سفید کوچک و کفش‌های کتانی بزرگ ماه و ژاکت‌های بزرگ. در واقع، ما تعدادی از پلیورها را توسط افرادی که نسخه اصلی را ساخته بودند، بازسازی کردیم. به عنوان مثال، بنیاد ریه بریتانیا، که واقعاً مرا تشویق کرد که آن را برای ما تکرار کنند.منبع

برای من، چیزی که فنی ترین چالش را احساس می کردم، کار آوازی بود، زیرا فکر می کنم بخشی از لذت تماشای این نمایش، شنیدن صحبت این شخصیت ها است. ما این خاطره را از صدای این افراد داریم، بنابراین شما این مسئولیت را احساس می‌کنید که تجربه شناخت این افراد را از طریق صدای آنها به مخاطب ارائه دهید. و همه آنها صدای بسیار بسیار منحصر به فردی دارند.

خیلی شبیه امضای واقعی او بود. حالا به نظر من یک طرفدار وسواس خانواده سلطنتی هستم که متوجه این موضوع شده ام. [Laughs.]

خوب، روش های مختلفی برای رسیدن به آن وجود دارد، اما من پوست بسیار بسیار کم رنگی دارم. من فکر می کنم که برنزه بودن در دهه 90 بسیار یک چیز بود، اینطور نیست؟ این اوج آن چیزی بود که همه می خواستند به نظر برسند. بنابراین این قطعاً بخشی از آرایش بود که باید نحوه انجام آن را پیدا می‌کردیم، زیرا من به‌طور باورنکردنی رنگ پریده‌ام. کل تیم روی دقت تاریخی بسیار سخت کار کردند، حتی با نحوه رنگ آمیزی کلاه گیس ها، زیرا آنها از تکنیکی استفاده می کنند که در سال 1991 در دسترس بود. یک چیز بسیار دقیق در مورد آن وجود دارد. کیت [Hall, the hair and hair makeup designer] شگفت انگیز است

در صحنه ای که در حال امضای اوراق طلاق هستید، آیا سعی کردید امضای دیانا را کپی کنید یا شخص دیگری این اوراق را امضا کرده است؟ زیرا با توجه به آنچه من از امضای او دیدم، بسیار بسیار دقیق به نظر می رسید.

در موردش زیاد صحبت کردی “لباس انتقام جویانه” دایانا. خارج از آن، آیا ظاهری وجود داشت که بیشتر از همه دوستش داشتید؟