الکس کوپر روال مراقبت از پوست خود را کنار می گذارد

پیش از این، الکس کوپر محصولات مراقبت از پوست مورد علاقه خود را به اشتراک می گذارد زرق و برقروتین را رها کنید.

پاک کننده من

روغن مرطوب کننده دوفاز دوفاز پوست Furtuna Skin Due Alberi

روغن صورت یونیورسال مارا بیوتی

صورتم مه می شود

ژل آبی هیدرو بوست نوتروژنا

رتینول من

من از مقدار زیادی سرم استفاده می کنم زیرا پوستم ممکن است روی قسمت خشک باشد. اولین سرمی که همیشه و همیشه استفاده می کنم سرم سلول های بنیادی گیاهی بیبا د سوزا با پپتید است. آن باور نکردنی است. این یکی از آن خریدهایی است که کمی گرانتر است، اما برای پوست من معجزه کرده است. من همچنین یک بطری نمونه کوچک از اسید هیالورونیک دکتر باربارا استورم گرفتم و رفتم و خودم را خریدم. این یک سرمایه گذاری دیگر است، اما من اسیدهای هیالورونیک زیادی را امتحان کرده ام و این واقعاً روی پوست من بسیار متفاوت است. همچنین هیچ کدام از این افراد به من پول نمی دهند که اینها را بگویم. من هیچ حمایت زیبایی ندارم. پس خیالت راحت باشد، من چای واقعی را به تو می دهم. دیگری که من معمولا از آن استفاده می کنم، سرم ویتامین C مدیرعامل ساندی رایلی است. من بافتش رو خیلی دوست دارم

من از اکسیر زیبایی Caudalie استفاده می کنم. من دیده ام که همه از آن استفاده می کنند، بنابراین آن را امتحان کردم. در واقع بوی بسیار طراوت و خوبی دارد.

کرم روز 111Skin Y Theorem

Caudalie Premier Cru The Cream

EltaMD UV روزانه رنگی طیف گسترده

بالم لب من

من از التا ام دی استفاده می کنم. متخصص پوست من اخیراً به من گفت که باید تا حد امکان از رنگ‌های رنگی استفاده کنم، زیرا اگر بیرون هستید، چیزی وجود دارد که پوشش نور خورشید را افزایش می‌دهد. من فکر می کردم، اوه، باشه. بنابراین من سعی کرده ام بیشتر رنگی را انجام دهم.

من با یک نسخه تجویز شده شروع کردم. این یک ژل کلیندامایسین فسفات و ترتینوئین از Oceanside Pharmaceuticals است. این چیزی است که دکترم به من توصیه کرده است. من فقط می توانم آن را حداکثر دو بار در هفته استفاده کنم، زیرا پوست خشک تری دارم. من متوجه تفاوت شده ام. پوست من واقعا شفاف تر به نظر می رسد، و این باعث شده است که چهره من بسیار بهتر شود. یکنواخت تر است.

روغن صورتم

ژل پاک کننده روزانه دکتر دنیس گراس

تونر من

این روزها، او الهامات مراقبت از پوست را از متخصص پوست جدیدش در لس آنجلس (“من قبلا در نیویورک زندگی می کردم – برای تغییر متخصص پوست، بدتر از جدایی از یک شریک عاشقانه است”) و از مهمانان برنامه اش (“وقتی من شخصا هیلی بیبر را دیدم، فکر کردم پوست شما عالی است. آن روز به خانه رفتم و یک روتین کامل مراقبت از پوست انجام دادم.”).

من با تو واقعی خواهم بود: برای مدتی از غلتک یشم استفاده کردم. حس نمیکردم داره کاری میکنه من از دوستانی داشتم که محصولات خاصی را توصیه کردند، اما آنها را امتحان کردم و از هیچ کدام استفاده نمی کنم. نمی‌دانم دارم از دست می‌دهم یا نه، اما احساس می‌کنم راهی طبیعی وجود دارد که مردم بدون آن چیزها تکامل یافته‌اند. من فکر می کنم، مادرم خیلی خوب به نظر می رسد و حتی هرگز بوتاکس نکرده است. مطمئناً، راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید کمی بهتر به نظر برسید، اما من نیز با این چیزها به نوعی تنبل هستم. برخی از افراد در اینترنت هستند که من شبیه آنها هستم، شما این را از نورد یشم متوجه نشدید. این پرکننده است. و من کاملاً آن را دوست دارم – فیلر خود را دریافت کن، دختر. من فقط وقتی آن را انجام دادم تفاوتی ندیدم.منبع

بالم لب انار برتز بیز

ابزار من

من از دو پاک کننده مختلف استفاده می کنم. این بستگی به عملکرد پوست من دارد. اگر بتوانم بگویم که اخیراً برای مصاحبه بیش از حد آرایش کرده‌ام، یک پاک‌کننده که توسط متخصص پوستم تجویز شده است، انجام می‌دهم. این یک شستشوی صورت است. نام تجاری Acella است که حاوی سدیم سولفاستامید و گوگرد با چای سبز و آلوئه است. وقتی پوست من آنقدر تحریک نمی شود، فقط از ژل پاک کننده دکتر دنیس گراس استفاده می کنم. این یک کلاسیک است که پوست من را تحریک نمی کند.

کرم Caudalie Premier Cru فوق العاده است. تعادل مناسبی دارد – به نوعی ضخیم است اما در عین حال خیلی ضخیم نیست. فقط قوام خیلی خوبی داره خیلی خوب روی سرم هایی که روی پوستم می زنم جفت می شود. شب هم استفاده میکنم گاهی اوقات فقط یک سرم روی آن می گذارم و سپس آن را روی آن قرار می دهم و واقعاً احساس خوبی دارد. اما این کمی سنگین تر است. دیگری که من استفاده می کنم کرم روز 111Skin Y Theorem است که روی پوست من احساس خوبی دارد. گاهی اوقات، اگر بخواهم آن را بسیار ساده نگه دارم، از ژل آب تقویت کننده Neutrogena Hydro Boost استفاده می کنم که می توانید آن را در هر داروخانه ای تهیه کنید. به شما احساس هیدراته شدن می دهد. من دوست پسرم را مجبور کردم از آن استفاده کند.

من از انار زنبور برت استفاده می کنم. من عاشق رنگم این کار را انجام می دهد. فکر می‌کنم آن را در هر مصاحبه، در هر استوری اینستاگرام، در تک تک ویدیوها نگه می‌دارم. من توسط آنها حمایت نمی شوم، همه. این یک عشق واقعی است. من روشی را که رنگم را به نظر می‌رساند دوست دارم، بنابراین مجبور نیستم خط لب یا چیزی را انجام دهم. شبیه رنگ طبیعی است.

آماده سازی اکسیر زیبایی کائودالی، ست، غبار صورت براق

ضد آفتاب من

من تا همین اواخر از تونر استفاده نمی کردم زیرا صادقانه بگویم حتی نمی دانستم تونر چه کاری انجام می دهد. من شروع به استفاده از تونر تکمیل کننده پیشرفته انتخاب مقاومت پائولا کردم و این خوب است. اسید هیالورونیک دارد و به آبرسانی فوری کمک می کند. شروع کردم به امتحان کردنش، و برای من جواب داد. احساس می کنم صورتم خیلی هیدراته است و پوستم را تحریک نکرده است.

سرم هیالورونیک دکتر باربارا استورم

ساندی رایلی مدیر عامل شرکت 15% سرم روشن کننده ویتامین C

مرطوب کننده من

تونر بازسازی کننده پیشرفته پائولا انتخاب مقاومت

سرم های من

سرم سلول های بنیادی گیاهی بیبا د سوزا با پپتید

من از روغن مرطوب کننده دوفاز پوست فورتونا و همچنین روغن صورت جهانی مارا با جلبک و مورینگا استفاده می کنم. اینها برای من خیلی خوب بودند، اما فکر می کنم سرم هایم سنگین تر است و هر چند وقت یک بار روغن می زنم. اما من همیشه یاد گرفتم که وقتی شما فوق العاده خشک هستید روغن را انجام ندهم. اکنون زمان آن نیست که به شدت به آن تکیه کنیم.