الکسیس اوهانیان، همسر سرنا ویلیامز، بهترین واکنش را نسبت به جدا شدن توسط دریک داشت.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

یکی از کاربران به توییت اوهانیان که در حال حاضر بیش از 19 هزار ریتوییت و 82 هزار لایک دارد، پاسخ داد: «پاسخ کامل». “او فقط دیوانه است زیرا به این حسادت می کند که چگونه خانواده ای باشکوه نصیب شما شده است. به شکوفایی ادامه دهید!»

الکسیس اوهانیان و سرنا ویلیامز از سال 2017 ازدواج کرده اند و مرتباً در مورد یکدیگر برای مطبوعات صحبت می کنند. الکسیس نور من را کم نمی کند. ویلیامز گفت: او سعی نمی کند نور من را کم کند جذابیت در سال 2019. «او مرا در نور قرار می دهد، حتی اگر من نخواهم باشم. او مرا به نکات دیگری سوق می دهد که هرگز به آنها فکر نمی کردم. این همیشه چیزی بود که می توانستم در برخی از روابط ببینم – نور من کمتر می شد. اکنون احساس می‌کنم می‌توانم واقعاً درخشان باشم و همچنان هر کاری را که می‌خواهم انجام دهم.»

منبع

در 4 نوامبر، دریک سقوط کرد از دست دادن او، یک آلبوم جدید مشترک با 21 Savage، که با تیزبینی بنیانگذار Reddit همراه بود. دریک در آهنگ «Middle of the Ocean» رپ می‌زند: «سایدبار، سرنا، شوهرت یک گروه است» و افزود: «او ادعا می‌کند که ما مشکلی نداریم، اما نه، بو، مثل این است که شما برای خوردن سوشی آمده‌اید.»

در یک توییت پین شده اوهانیان که در همان روز پست شد، عکسی را به اشتراک گذاشت که ویلیامز را با دختر پنج ساله‌شان المپیا تشویق می‌کرد. اوهانیان نوشت: «دلیل برنده ماندن من این است که در هر کاری که انجام می‌دهم، بی‌رحمانه بهترین هستم. “از جمله اینکه بهترین گروه برای همسر و دخترم هستم.”

محتوای توییتر

جدای از شایعه پرت شدن دریک و ویلیامز در سال 2015، مشخص نیست که چه چیزی باعث این حفاری شده است، اما من نمی توانم بفهمم که “از دست دادن او” دقیقاً چیست. راستش را بخواهید، توهین‌هایی که به مردان به خاطر دوست داشتن شریک زندگی‌شان انجام می‌شود، بسیار خسته‌کننده است و در مورد افرادی که از آن‌ها استفاده می‌کنند بیشتر از به اصطلاح «گروه‌ها» یا «سیمپ‌ها» صحبت می‌کند. به نظر می‌رسد اوهانیان هم موافق است.

الکسیس اوهانیان مفتخر است که “گروه” سرنا ویلیامز است.