اسپین آف «On My Block» «Freeridge»

Associate Entertainment Editor

و اکنون ما دقیقاً می‌دانیم که چه کسانی بازیگر شده‌اند: برایانا سالاز، کیلا مونتروسو مجیا، سیارا رایلی ویلسون، و شیو پای، که در آنجا از چپ به راست تصویر شده‌اند.

نمایش جدید قرار است در مورد چیست؟

سازندگان و مجریان همکار، جیمی اویشیرو، ادی گونزالس و جرمی هفت، که روی سریال اصلی نیز کار کرده‌اند، برای اجرای آن برمی‌گردند و جزئیات بیشتری درباره آن به اشتراک می‌گذارند. فریرج:

تامارا فوئنتس Associate Entertainment Editor در حال حاضر است جهان شهری، جایی که او تلویزیون، فیلم، کتاب، افراد مشهور و موارد دیگر را پوشش می دهد. او را اغلب می توان در مقابل یک طرفدار صفحه نمایش پیدا کرد که در مورد چیز جدیدی صحبت می کند. قبل از پیوستن جهان شهری، او سردبیر سرگرمی بود هفده. او همچنین عضو انجمن منتقدان تلویزیون و انجمن روزنامه نگاران سرگرمی لاتین است. او را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام

منبع

اگر به دنبال ماجراجویی سرگرم‌کننده دیگری هستید که در سری OG دیده‌ایم، پس می‌خواهید عشق این. به گفته نتفلیکس، داستان های فریرج در همین جا ادامه دارد در بلوک من اسپین آف به دنبال خدمه جدیدی از دوستان است که ممکن است نفرین مرگباری را به راه انداخته باشند و ماجراجویی فراموش نشدنی را آغاز کنند.”

در اینجا همه چیزهایی است که ما در مورد آن می دانیم در بلوک مناسپین آف جدید فریرج:

بنابراین، صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد در بلوک من آینده؟

پس آماده باشید، زیرا به نظر می رسد که همه چیز در این شهر تازه شروع شده است.

چه وقتی است فریرج بیرون آمدن؟

در بلوک من به لطف فصل چهارم و پایانی بسیار وحشیانه‌اش، رسما به پایان رسیده است، اما این بدان معنا نیست که هنوز باید با فریرج خداحافظی کنیم. نت‌فلیکس قبلاً یک سریال اسپین‌آف را به نام شهری که ما عاشق آن شده‌ایم اعلام کرده است و مجموعه‌ای از چهره‌های جدید را در آن نمایش می‌دهد. اما از این نمایش چه انتظاری می توان داشت؟ و آیا ما شاهد بازگشت شخصیت های آشنا خواهیم بود؟

نتفلیکس

“برخی از بهترین نظراتی که درباره آنها شنیده ایم در بلوک من از طرفدارانی بود که به ما می گفتند احساس می کنند دیده شده و نماینده شده اند. همانطور که ما شروع می کنیم فریرجآن‌ها در بیانیه‌ای گفته‌اند، یک نمایش بیشتر زنانه است، ما به سرمایه‌گذاری روی شخصیت‌های معتبری که نماینده مخاطبان پرشور ما هستند، ادامه خواهیم داد…

همچنین به نظر می رسد که برخی از شخصیت های آشنا باز خواهند گشت زیرا والدین روبی نیز بازگشته اند! آیا این بدان معناست که ما OG Core Four را نیز خواهیم دید؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم!