اسپینوف ملکه شارلوت بریجرتون – بازیگران، طرح داستان و اسپویلرها


این بریجرتون جهان در حال گسترش است! نشستی؟ خوب نتفلیکس اخیراً اعلام کرد که سریال پرطرفدار Shonda Rhimes در حال پخش سه (!!!) فصل دیگر است و اکنون ما نیز یک بریجرتون اسپین آف در مورد ملکه شارلوت. هنوز نفس می کشی؟ خوب، خوب، این نیست. لیدی دانبری و ویولت بریجرتون نیز در پیش درآمد حضور خواهند داشت. ما *در نهایت* خواهیم فهمید که این همه زن شگفت انگیز چگونه به وجود آمده اند. اساسا، ما داستان منشأ آنها را یاد خواهیم گرفت.

نتفلیکس و شوندالند این خبر را در روز جمعه 14 مه اعلام کردند. لیدی Whistledown اینجا نیست، بنابراین من این افتخار را انجام خواهم داد که تمام اطلاعات مربوط به بریجرتون اسپین آف

آیا اسپین آف *رسما* تایید شده است؟

آره!! اینطوری با قلبت بازی نمیکنم فهمیدن اینکه Regé-Jean Page برای فصل 2 بازنمی گردد به اندازه کافی دلخراش بود. اوه…*آه*. به هر حال.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

طبق بیانیه مطبوعاتی نتفلیکس، این اسپین آف یک سریال محدود خواهد بود و بر ظهور و زندگی عاشقانه ملکه شارلوت جوان تمرکز دارد. این نمایش همچنین داستان های ویولت بریجرتون و لیدی دانبری جوان را روایت می کند. شوندا قرار است آن را بنویسد، بنابراین می دانید که صد خواهد شد.

و در جریان رویداد Tudum 2022 نتفلیکس فاش شد که عنوان رسمی سریال…*Drumroll* خواهد بود. ملکه شارلوت: داستان بریجرتون. مستقیم به این نکته، ما آن را دوست داریم!

آیا بازیگر جدیدی وجود خواهد داشت؟

پاسخ این سوال هم بله و هم خیر است. در حالی که تمرکز کامل بر روی ملکه شارلوت و ظهور او به عنوان ملکه خواهد بود، ما همچنان شاهد بازی گلدا روشوول، آجوآ آندو و روث گمل در نقش ملکه شارلوت، لیدی آگاتا دانبری و لیدی ویولت بردگرتون از سری اصلی خواهیم بود. .

India Amarteifio نقش نمادین ملکه جوان شارلوت را بازی می کند که در زیر می توانید اولین ظاهر او در شخصیت را مشاهده کنید:

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

نتفلیکس همچنین بقیه بازیگرانی را که در طول سریال خواهیم دید را فاش کرد. میشل فرلی نقش پرنسس آگوستا را بازی می کند. مرد شنی‘s کوری مایل کریست نقش جورج پادشاه جوان را بازی می کند. آرسما توماس اولین حضور تلویزیونی خود را در نقش آگاتا دانبری جوان انجام خواهد داد. سام کلمت در نقش یانگ بریمزلی، فردی دنیس در نقش رینولدز، ریچارد کانینگهام در نقش لرد بوت، تونجی کاسیم در نقش آدولفوس، راب مالونی در نقش دکتر سلطنتی، سیریل نری در نقش لرد دانبری و هیو ساکس مجدداً نقش او را بازی خواهند کرد. بریمزلی بزرگتر

پس چی دقیقا آیا اسپین آف در مورد خواهد بود؟

ملکه الیزابت، لیدی دانبری و ویولت بریجرتون زنان قدرتمند دربار هستند (به ویژه ملکه، obvs). اما در مورد سالهای ~جوانی~ آنها چطور؟ کنجکاو نیستی؟ ساآمه. بله، این چیزی است که نمایش قرار است درباره آن باشد.

بسیاری از بینندگان قبلاً داستان ملکه شارلوت را نمی دانستند بریجرتون او را به دنیا آورد، و من خوشحالم که این سریال جدید داستان او و دنیای او را بیشتر گسترش می دهد بریجرتونبلا باجاریا، مدیر نتفلیکس گفت. زیرا به یاد داشته باشید، ملکه شارلوت یک شخص واقعی بود!

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او ادامه داد: «شاندا و تیمش با تفکر در حال ساختن این موضوع هستند بریجرتون تا بتوانند با همان کیفیت و سبکی که دوست دارند برای طرفداران عرضه کنند. و با برنامه‌ریزی و آماده‌سازی تمام فصل‌های آینده، ما همچنین امیدواریم به سرعتی ادامه دهیم که حتی سیری‌ناپذیرترین بینندگان را کاملاً راضی نگه دارد.»

نتفلیکس در طول رویداد Tudum 2022 پیش‌نمایش بیشتری ارائه داد، جایی که آنها اطلاعات بیشتری در مورد آنچه می‌توانیم انتظار داشته باشیم را فاش کردند. این پیش درآمد بریجرتون با محوریت ظهور ملکه شارلوت به شهرت و قدرت، داستان این را روایت می‌کند که چگونه ازدواج ملکه جوان با پادشاه جورج جرقه‌ای یک داستان عشقی بزرگ و یک تغییر اجتماعی را به وجود آورد و دنیای تن را که شخصیت‌ها به ارث برده‌اند خلق کرد. بریجرتون.”

آیا هنوز اسپویلر وجود دارد؟

هنوز نه، مگر اینکه بخواهید یک کتاب تاریخ را باز کنید. اما دوباره، بریجرتون برای چیزهای زیادی شناخته شده است (صحنه های رابطهی، ستاره های رابطهی، رابطهی … شما این ایده را دریافت می کنید)، اما به دلیل دقت تاریخی اش شناخته شده نیست. این چیزی است که کانال تاریخ برای آن است.منبع