اسپویل: این خانه شاهزاده هری و مگان مارکل در مستند نتفلیکس نیست

علی‌رغم گزارش‌های نسبتاً اخیر مبنی بر اینکه خانواده‌های سلطنتی سابق در حال خرید خانه جدید در سانتا باربارا هستند، به نظر می‌رسد که آنها هنوز در خانه مونته‌سیتو هستند که به قیمت ۱۴.۷ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ خریداری کردند، جایی که الن دی جنرس و اپرا همسایه‌هایشان هستند.

این پست در ابتدا در خلاصه معماری.
منبع

تاجر مارک شولهوف در سال 2013 ملک ساخته شده در سال 2006 را که نتفلیکس در آن فیلمبرداری می کرد به قیمت 14.6 میلیون دلار خریداری کرد. طراحی شده توسط معماران دان نولتی و جی.اف. اقیانوس و چندین رشته کوه. در محوطه‌های آراسته، مسیرهای پیاده‌روی با درختان نخل، درختان سرو، مرکبات، درختچه‌ها و بوگنویل وجود دارد. مجسمه‌های هنرمند آمریکایی رابرت ایندیانا نیز در این مناظر بکر نقش بسته است. در 13599 فوت مربع فضای نشیمن، یک خانه اصلی پنج اتاق خواب، پنج حمام، و یک کلبه مهمان یک خوابه با آشپزخانه کوچک و حمام کامل وجود دارد.

به گزارش Dirt، عمارت Montecito که در این نمایش ظاهر شد، حدود سه و نیم مایل دورتر از خانه فعلی شاهزاده هری و مگان مارکل است، که با نگاهی اجمالی که آنها قبلا به اشتراک گذاشته‌اند، می‌دانیم که تفاوت چندانی با این خانه ندارد. ، از نظر طراحی هر دو دارای کیفیتی ساحلی و خنک کالیفرنیایی هستند و حتی هر دو دارای مرغداری هستند.

اتاق نشیمن زیبا، با سقف‌های چوبی بلند و تیرآهن، به‌طور یکپارچه به یک ایوان طبقه بالایی تبدیل می‌شود که تمام طول خانه را در بر می‌گیرد و مشرف به یک استخر بی‌نهایت و چمن‌زار هلالی شکل وسیع از طریق سه در فرانسوی قوسی است. در طول مصاحبه های مگان در مستند به وضوح دیده می شود. یک اتاق ناهار خوری جداگانه با سقف گنبدی نقره ای به بخشی از ایوان فوقانی با شومینه و صندلی منتهی می شود. پلان طبقه باز به آشپزخانه سرآشپز با سینک های سنگ صابون و جزیره ای با سنگ مرمر کارارا اجازه می دهد تا به یک فضای ناهار خوری و نشیمن غیررسمی با کفپوش های چوبی با تخته پهن تیره سرازیر شود. سوئیت اصلی مجلل، با قسمت‌های رخت‌کن دوتایی به‌سبک بوتیک و حمام دوتایی خود، همچنین در سطح اصلی قرار دارد و به بخشی از ایوان می‌ریزد. از دیگر ویژگی‌های برجسته این خانه می‌توان به یک اتاق مطالعه پیچیده، یک سالن ورزشی، یک تئاتر، یک بار، دو اتاق بازی و یک گاراژ با پنج ماشین اشاره کرد.

شاهزاده هری و مگان مارکل مطمئناً برای لحظه ای ما را داشتند. ما اوایل این ماه در مورد مالکیت آنها بر خانه ای که مجموعه مستند جدید آنها در نتفلیکس در آن قرار دارد، حدس زدیم. هری و مگان، فیلمبرداری شد، اما کمی بعد، ایمیل روزانه توانست تأیید کند که خانه واقعاً متعلق به شخص دیگری است.