استتیکا رمانی خیره‌کننده و بی‌ثبات‌کننده است که با فرهنگ اینفلوئنسرها به‌طور کاتارتیک مقابله می‌کند.

احتمالاً پاسخ آخرین سؤال اینطور نیست، زیرا در همان اوایل متوجه شدیم که آنا، که اکنون در فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی در فروشگاه سیاه و سفید کار می کند و محصولات مراقبت از خود را عرضه می کند، در شرف انجام یک عمل جراحی انتخابی پرخطر به نام زیبایی است. ، که قول می دهد بسیاری از جراحی های پلاستیک قبلی او را معکوس کند و به طور موثر واقعی ترین و واقعی ترین خود را بازیابی کند.

گفتگوی زیر برای وضوح ویرایش و فشرده شده است.منبع

این یک حقیقت اجتناب‌ناپذیر است که بیشتر داستان‌های مربوط به زنان جوان، به‌ویژه آن‌هایی که موفقیت برایشان بیشتر به جنبه‌های فیزیکی بستگی دارد، به نوعی با آنچه اکنون به عنوان جنبش #MeToo می‌شناسیم تلاقی می‌کنند. برای آنا، قبل از عمل جراحی، زمانی از او خواسته می‌شود که در افشاگری مدیر سابق و دوست پسرش، جیک، کهن الگوی آشنای نگران‌کننده‌ای که از شکار زنان جوان زیبا به تغییر نام خود به عنوان عکس پدر و همسر بیدار شده کمک کند. پسر

قبل از انتشار کتاب، من با Rowbottom، 36 ساله، که دارای مدرک دکترای ادبیات و نویسندگی خلاق و همچنین نویسنده خاطرات تحسین شده 2018 است، صحبت کردم. Jell-O Girls درباره فرهنگ اینفلوئنسر، فید خودش و موارد دیگر.

زیبایی شناسی مطمئناً یکی از کتاب‌های عالی سال 2022 است، کمدی نه چندان خنده‌دار از آداب و رسوم برای عصر دیجیتال که باید برای دهه‌های آینده در مدرسه و گروه‌های کتاب و سالن‌های ادبی مطالعه شود، زیرا ماهرانه‌ای را مشاهده و توضیح می‌دهد. لحظه در زمان؛ لحظه ای که مدت ها پس از پایان آن فرهنگ را تغییر خواهد داد.

در صفحه اول از زیبایی شناسیآنا ری، اینفلوئنسر سابق اینستاگرام 35 ساله، اولین رمان ضروری آلی روباتم، گروهی از زنان جوان را تماشا می‌کند که بدن خود را برای سلفی در کنار استخر هتل لس آنجلس منحرف می‌کنند و به صورت انعکاسی چهره‌شان را برای آنچه که او شرطی شده است به عنوان عیب تلقی کند، نگاه می‌کند. او فکر می‌کند: «آن‌ها دوست‌داشتنی هستند، اما هر کدام برای رسیدن به زیبایی واقعی نیاز به تغییری دارند.» جراحی بینی، لیفت ابرو، برداشتن پد چربی باکال. پس از بیش از یک دهه پیمایش، کلیک کردن، لایک کردن، خریدن، و خواستن، آنا برای همه ما که با انبوهی از چهره‌ها و بدن‌ها زندگی کرده‌ایم، زندگی کرده‌ایم که نوع واقعی زیبایی را که او تصور می‌کند، تجسم می‌دهد، ایده‌آلی که برای آن تعریف شده است. ما توسط یک برنامه در تلفن هایمان.

داستان بین آنا 19 ساله در سال 2017، که تازه وارد لس آنجلس شده و برای نفوذ آنلاین در حال ترشح بزاق است، و آنا در 35 سالگی که در سایه گذشته بسیار آنلاین خود سرگردان است، اما همچنین به خاطرات یک مادر بیمار مزمن که فوت کرده است می چسبد. سال‌ها قبل از آن دور شد و صدای مخالف شهرت جدید آنا در اینستا بود.

این رمان که در 22 نوامبر از سوهو پرس منتشر شد، در توانایی خود برای بزرگنمایی و آشکار کردن تأثیرات رسانه های اجتماعی بر درک ما از جوانی، زیبایی و ارتباط عجیب است، اما همچنین سؤالاتی را در مورد اینکه آیا استفاده از بدن شما به عنوان ارز می تواند همیشه ایجاد شود، عجیب است. نوعی توانمندسازی خود، هزینه ارتقای بیش از حد خود، پویایی قدرت مردسالارانه، و اینکه آیا مقدار سرسام آور زمان و پول صرف شده برای “کامل” شدن از نظر بصری واقعا ارزشش را دارد یا خیر.